Aicina pieteikties mācībām par komunikāciju un konfliktu risināšanu jaunatnes darbā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 2023. gada 6. aprīlim pieteikties mācībām “Komunikācijas un konfliktu risināšanas atslēgas jaunatnes darbā”, kas no 2023. gada 24. līdz 29.maijam notiks Portugālē.

Mācības “Komunikācijas un konfliktu risināšanas atslēgas jaunatnes darbā” paredzētas vietēja līmeņa organizāciju jaunatnes darbiniekiem. Daloties ar komunikācijas un konfliktu risināšanas metodēm un tehnikām, mācības veicinās dalībnieku spējas efektīvā intrapersonālajā un starppersonu komunikācijā, konfliktu novēršanā un risināšanā savā organizācijā, kā arī darbā ar jauniešiem un starptautisku projektu veidošanā, ar uzsvaru uz “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektiem.

Vai vēlies uzlabot savas komunikācijas prasmes; justies ērtāk, risinot konfliktus jaunatnes jomā vai saprast, kā tavas emocijas ietekmē tavas reakcijas un darbu, ko veic ar jauniešiem? Ja atbildēji apstiprinoši uz kādu no jautājumiem, šīs mācības ir piemērotas tev!

Semināra mērķi ir:

  • gūt ieskatu emociju valodā un ar tām saistītajos mehānismos, iepazīt savu attieksmi dažāda veida konfliktos;
  • sniegt jaunatnes darbiniekiem metodes un rīkus saskarsmē ar iekšējiem un starppersonu konfliktiem, risināt konfliktsituācijas savās organizācijās, “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektos un darbā ar jauniešiem;
  • celt darba ar jaunatni kvalitāti, uzlabojot jaunatnes darbinieku un viņu organizāciju kapacitāti, kā arī ietekmi uz vietējām sadarbības organizācijām;
  • veicināt darba ar jaunatni veicēju starptautisko sadarbību un rosināt pieredzes, zināšanu un labo prakšu apmaiņu, tīklojoties un veidojot potenciālas nākotnes partnerības;
  • iemācīties, kur atrast jau eksistējošos rīkus drošas telpas nodrošināšanai, nevardarbīgas komunikācijas veidošanai un grupu dinamikas fasilitēšanai.

Piesakies, ja

  • tev ir vismaz 18 gadu;
  • saproti angļu valodu un spēj tajā labi komunicēt;
  • veic darbu ar jaunatni, esi jauniešu līderis, projektu koordinatore/-s vai vadītāja/-s vietēja līmeņa jaunatnes organizācijā;
  • tevi interesē komunikācijas un konfliktu risināšanas temati.

Pieteikšanās un dalības maksa

Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Portugāles nacionālā aģentūra) un JSPA.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 6.aprīlim) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Leldi Vaivodi (e-pasts: lelde.vaivode@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »