9. jūnijā aicinām piedalīties vebinārā “Iepazīsties ar Eiropas skolu izglītības platformu”

Eiropas Komisija, izglītības portāls “School Education Gateway” un eTwinning.net aicina visus interesentus piedalīties bezmaksas vebinārā, kura laikā iepazīstinās ar jauno Eiropas skolu izglītības platformu (European School Education Platform). Pateicoties Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” finansiālajam atbalstam, jaunā platforma būs izglītojoša satura, tīklošanās un profesionālās izaugsmes centrs, kurā tiks apvienots School Education Gateway un eTwinning saturs un pakalpojumi.

Tiešsaistes semināra saturs

Tēma: “ Introducing the European School Education Platform”
Norises laiks: 09.06.2022. plkst. 18:00 – 19:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vada: Markus Rester (Eiropas Komisija), Jessica Massini (European Schoolnet), Benjamin Hertz (European Schoolnet)

Lai piedalītos seminārā, dalībniekiem jāaizpilda School Education Gateway izveidotā reģistrācijas anketa. Vebinārs ir bezmaksas.

Jau iepriekš esam minējuši, ka 2022. gads arī eTwinning kopienā nāks ar lielām pārmaiņām.  Eiropas Komisijas platformas eTwinning un School Education Gateway (SEG) tiks apvienotas vienā – Eiropas Skolu izglītības. Viss saturs un pakalpojumi no abām vietnēm būs pieejams vienuviet. Platformas sākotnējā versija tiks izlaista drīzumā un būs īpaši paredzēta eTwinning lietotājiem, kuri jaunajā platformā un jaunā formātā atradīs pazīstamos grupu un TwinSpaces pakalpojumus.

Platformas izstrāde, lai iekļautu visu pakalpojumu klāstu, notiks pakāpeniski nākamo mēnešu laikā. Šobrīd pašreizējās platformas eTwinning.net un SchoolEducationGateway.eu joprojām būs pieejamas un turpinās nodrošināt lielāko daļu līdz šim piedāvāto pakalpojumu, piemēram, redakcionālo saturu un “Erasmus+” rīkus (tostarp kursu katalogu) SEG vietnē vai TwinSpaces vietnes aktīvajiem eTwinning projektiem.

Vebināra vadītāji skaidros jaunās platformas mērķus un iepazīstinās ar dažādām šobrīd pieejamajām sadaļām un platfomas funkcionalitāti, kā arī piedāvās pārskatu par platformas satura un pakalpojumu attīstību turpmākajos mēnešos. Vebinārs piedāvās arī iespēju uzdot visus jautājumus par jauno platformu un pārejas periodu.

Saistoša informācija

Ja vēlies sagatavoties jaunās platformas atklāšanai, iepazīsties ar līdz šim publicēto informāciju:

 

Informācijas avots: School Education Gateway izglītības portāls

Attēla autors un avots: Rachel Claire no Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »