Notiks tiešsaistes informatīvais seminārs par “Eiropas Solidaritātes korpuss” kvalitātes zīmi humānās palīdzības brīvprātīgajam darbam

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka 24. jūnijā plkst. 15.30-17.30 (pēc Latvijas laika) Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūra (EACEA) kopā ar Eiropas Komisiju (EK) organizēs tiešsaistes informatīvo semināru par centralizēto “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursu “Kvalitātes zīme humānās palīdzības brīvprātīgajam darbam”.

Par tiešsaistes informatīvo sesiju

Informatīvais seminārs notiks tiešsaistē, programmā Microsoft Teams. Interesenti tiek aicināti reģistrēties pasākumam līdz 20. jūnijam. Šī tiešsaistes semināra mērķis ir sniegt organizācijām, kas darbojas humānās palīdzības jomā, vispārīgu informāciju par projektu konkursu un tehniskajiem jautājumiem, kas saistīti ar projekta pieteikumu. Tāpat pasākuma laikā būs iespējams uzdot sev interesējošos jautājumus EK un EACEA pārstāvjiem. Pasākuma programma (angļu valodā) pieejama šeit.

Kas ir kvalitātes zīme humānās palīdzības brīvprātīgajam darbam?

Kvalitātes zīme humānās palīdzības brīvprātīgajam darbam apliecina, ka organizācija spēj veikt augstas kvalitātes solidaritātes darbības saskaņā ar “Brīvprātīgais darbs Eiropas Brīvprātīgo humānās palīdzības korpusā” principiem, mērķiem un prasībām. Šī kvalitātes zīmes iegūšana ir priekšnoteikums, lai piedalītos brīvprātīgā darba aktivitātēs humānās palīdzības pasākumu atbalstam.

Plašāka informācija par kvalitātes zīmi humānās palīdzības brīvprātīgajam darbam pieejama JSPA tīmekļvietnes sadaļā “Izsludinātie projektu konkursi”, EK tīmekļvietnē “Konkursi un finansēšanas iespējas”, kā arī “Eiropas Solidaritātes korpuss” 2024. gada vadlīnijās.

Dalīties
Translate »