Notiks mācības programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgo mentoriem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties mentorus, projektu koordinatorus un citus darbiniekus, kas ir atbildīgi par mācīšanās procesu un/vai ir brīvprātīgā darba veicēja atbalsta persona, mācībām programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgo mentoriem. Mācības norisināsies klātienē no 2023. gada 5. oktobra līdz 7. oktobrim Pierīgā (mācību norises vieta tiks precizēta).

Mācības paredzētas organizāciju pārstāvjiem, kuri:

  • ir uzņēmuši programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” (turpmāk – ESK) brīvprātīgā darba jauniešus;
  • vēlas atbalstīt brīvprātīgā darba veicēju mācīšanās procesu un uzzināt, kādus rīkus var izmantot mācīšanās procesa virzīšanai un kā tos pielāgot savām vajadzībām;
  • ir motivēti pilnveidot savu izpratni par iekļaujošu pieeju saistībā ar ESK brīvprātīgā darba veicējiem ar ierobežotām iespējām un gatavību sniegt atbalstu nestandarta situācijās.

Dalība mācībās palīdzēs:

  • nostiprināt izpratni par ESK brīvprātīgā darba būtību un mentora lomu ESK brīvprātīgā darba projektu kontekstā;
  • attīstīt mācīšanās procesa fasilitēšanas kompetences, lai nodrošinātu brīvprātīgā darba veicēja mācīšanos ESK brīvprātīgā darba projektos;
  • nostiprināt izpratni par solidaritātes jēdzienu un tās iedzīvināšanu vietējā kopienā ar ESK brīvprātīgā darba veicēja iesaistes palīdzību;
  • veicināt izpratni par iekļaujošu pieeju saistībā ar ESK brīvprātīgā darba veicējiem ar ierobežotām iespējām un gatavību sniegt atbalstu nestandarta situācijās (piem., saistībā ar mentālo veselību).

Pieteikšanās mācībām

Pieteikšanās mācībām iespējama līdz 18. septembrim (ieskaitot), aizpildot anketu. Rezultāti par dalību mācībās tiks paziņoti līdz 22. septembrim katram personīgi, informējot uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Piesakoties mācībām, dalībnieks apliecina, ka piedalīsies visā mācību programmā trīs dienu garumā no 5. līdz 7. oktobrim (ieskaitot). Dalībniekiem mācību norises laikā bez maksas tiks nodrošināta mācību programma, materiāli, uzturēšanās (nakšņošana) un ēdināšana. Ceļa izdevumi uz mācību norises vietu (un atpakaļ) dalībniekiem jāsedz pašiem.

Mācības notiks latviešu valodā.

Plašāka informācija

Sīkāku informāciju par mācībām vari saņemt rakstot vai zvanot Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatorei Agijai Lācei, (e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv, tālrunis: 67358064).

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »