Līdz 23.02.2022. organizācijas var iesniegt pieteikumu “Eiropas Solidaritātes korpuss” Kvalitātes zīmei

Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka Eiropas Komisija līdz 23.02.2022. ir pagarinājusi iespēju organizācijām pieteikties programmas “Eiropas Solidaritātes korpussKvalitātes zīmei. Tās saņemšana ir obligāta organizācijām, kuras vēlas īstenot brīvprātīgā darba projektus.

Eiropas Solidaritates korpuss brivpratigais darbs kvalitates zime

Aktualizētais termiņš – 23.02.2022. – atbilst jau iepriekš noteiktajam “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba ikgadējā finansējuma pieprasījumu iesniegšanas termiņam. Tas paredz, ka organizācijas brīvprātīgā darba ikgadējā finansējuma pieprasījumu pieteikumus un to īstenošanai nepieciešamo Kvalitātes zīmes pieteikumu var iesniegt paralēli. Pēc ikadējā finansējuma pieprasījumu iesniegšanas termiņa tiks vērtēti tikai to organizāciju pieteikumi, kurām ir iesniegts pieteikums kvalitātes zīmes saņemšanai vai tā jau ir apstiprināta.

Kvalitātes zīmes pieteikumu var iesniegt  šeit. Pieteikuma aizpildīšanas gaitā var palīdzēt JSPA veidotais video ieraksts “Kvalitātes zīmes pieteikuma aizpildīšana”. Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatoriem.

Plašāka informācija par kvalitātes zīmi šeit.

Dalīties
Translate »