Pieteikšanās pagarināta līdz 15. jūlijam! Iespēja pieteikties vasaras festivālam “Projektu nakts 2022”

Atzīmējot “Erasmus+” 35 gadu jubileju un Eiropas Jaunatnes gadu, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus, jaunatnes organizāciju pārstāvjus piedalīties radošā un izglītojošā vasaras festivālā “Projektu nakts 2022”, kas norisināsies šī gada 4. un 5. augustā Siguldas pils kvartālā. Pasākumā neformālā vidē būs iespēja pilnveidot projektu rakstīšanas prasmes, dibināt kontaktus un attīstīt savas idejas.

Festivāla “Projektu nakts 2022” norise un programma

Festivāla laikā dalībnieki tiks atbalstīti programmas “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu pieteikumu sagatavošanā. Būs iespēja iepazīt Jauniešu apmaiņu, Jaunatnes līdzdalības projektu un Solidaritātes projektu būtību un, protams, strādāt pie sava projekta pieteikuma. Pasākuma ietvaros būs iespējams tikties ar citu valstu jauniešiem, lai dibinātu starptautiskas partnerības saviem projektiem.

Pasākuma programma šogad ietver dažādas radošas un praktiskas aktivitātes, piemēram:

  • interaktīvas darbnīcas un izglītojošas spēles par “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmām;
  • meistarklases un projektu darbnīcas par projektu ciklu un neformālo izglītību;
  • projektu pieredzes stāsti;
  • tematiskās darbnīcas;
  • konsultācijas ar mācību vadītājiem un aģentūras pārstāvjiem;
  • u.c.

Aktuālā informācija par festivāla programmu un norisi tiks publicēta jaunatne.gov.lv.

Eiropas Jaunatnes gada ietvaros, JSPA aicina jauniešus izmantot iespēju pieteikt savu valsts vai starptautiska mēroga Līdzdalības projektu. To pamatā ir jauniešu līdzdalības veicināšana Eiropas demokrātiskajā dzīvē vietējā, reģionālā, valsts vai Eiropas līmenī. Projekts var ietvert tādas aktivitātes kā: darbnīcas, debates, jauniešu konsultācijas, informatīvus vai kultūras pasākumus, kampaņas, digitālos demokrātijas rīkus, mācību pasākumus vai citas aktivitātes. Projektiem jābūt saistītiem ar vismaz vienu no jaunatnes līdzdalības projektu mērķiem.

Dalībnieku profils

  • Jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem, kuri ir organizāciju pārstāvji (dalībai pasākumā aicināti pieteikties 2 organizācijas pārstāvji, vismaz vienam no viņiem jābūt vismaz 18 gadus vecam);
  • Prioritāte dalībniekiem bez pieredzes vai ar nelielu pieredzi programmas “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu īstenošanā.

Kā pieteikties?

Pieteikties iespējams, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu. Pieteikšanās pagarināta līdz 15. jūlijam! Pēc atlases procesa, līdz 25. jūlijam, dalībnieki saņems papildu informāciju uz norādīto e-pastu!

Uzmanību! Vietu skaits ir ierobežots. Ja pirmajā kārtā pieteiksies un tiks apstiprināts maksimālais dalībnieku skaits, otrā kārta netiks atvērta! Tādēļ nekavējies – dodies uz savu organizāciju, nokomplektē grupu (grupā divi dalībnieki) un piesakies jau tagad! Dalība festivālā ir bez maksas.

 

Festivālu “Projektu nakts” pēc divu gadu pārtraukuma JSPA šogad rīkos jau sesto gadu. mērķis ir radīt radošu vidi, kur jauniešiem ir iespēja apgūt jaunatnes jomas projektu izstrādes pamatprincipus, atminēt kvalitatīva projekta noslēpumu, attīstīt pašiem savas projekta idejas, kā arī iegūt daudz jaunu draugu un potenciālo partneru savai idejai. Aicinām ieskatīties “Projektu nakts 2019” video atskatā.

Dalīties
Translate »