Līdz 08.05. aicinām pieteikties mācībām par garīgās veselības un labbūtības projektu īstenošanu programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) līdz 8. maijam aicina pieteikties mācību kursam “Kā veiksmīgi īstenot garīgās veselības un labbūtības projektus “Eiropas Solidaritātes korpusa” ietvaros”. Tas norisināsies no 23. līdz 24. maijam Prāgā, Čehijā.

Mācību kursa mērķis ir akcentēt brīvprātīgo garīgo veselību un labklājību projekta īstenošanas laikā un uzzināt iespējamās stratēģijas brīvprātīgo atbalstam dažādos projekta īstenošanas posmos.

Mācību kursa uzdevumi:

  • Nodrošināt “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu koordinatorus un mentorus ar zināšanām un izpratni par garīgās veselības tēmu;
  • Iemācīties darbā ar brīvprātīgajiem iekļaut atbalstu garīgajai veselībai;
  • Iedrošināt dalībniekus risināt izaicinošas un negaidītas situācijas visā projekta laikā.

Šis mācību kurss ir paredzēts programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” koordinatoriem un mentoriem.

Mācību kursa laikā tiks aplūkota mentālās veselības tēma no dažādām perspektīvām, apspriestas labās prakses, sniegti ieteikumi darbam ar brīvprātīgajiem un izstrādāta stratēģija negaidītu problēmsituāciju novēršanai un risināšanai.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 8. maijam) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē šeit.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Lauru Timmu (tālr. 67358069; e-pasts: laura.timma@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »