Aicinām programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” dalīborganizācijas pieteikties starptautiskam pasākumam “SoliDARE”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” dalīborganizācijas pieteikties starptautiskam pasākumam “SoliDARE”, kas norisināsies no 20. līdz 24. septembrim Rumānijā. Pieteikšanās pagarināta līdz 11.jūlijam!

Pasākuma “SoliDARE” mērķis ir apvienot pārstāvjus no organizācijām un neformālām grupām, kas aktīvi darbojas programmā “Eiropas Solidaritātes korpuss”, lai uzsāktu veidot organizāciju kopienu, kas ir daļa no “Eiropas Solidaritātes korpusa” tīkla.

Papildu pasākuma mērķi ir:

  • nodrošināt telpu kontaktu veidošanai un nākotnes partnerību izveidei;
  • iedvesmot;
  • veidot piederības sajūtu programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” kopienai;
  • uzlabot “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu īstenošanas kvalitāti.

Dalībnieku profils:

  • ESC Nosūtītāju un uzņemošo organizāciju projektu vadītāji korpusā, kuriem ir kvalitātes zīme (visas lomas), un brīvprātīgo darba grupu locekļi;
  • solidaritātes projektu vadīšanā iesaistītie cilvēki (projekta koordinators vai grupas loceklis);
  • nacionālo aģentūru pārstāvji.

Pasākumu “SoliDARE” rīko Eiropas Solidaritātes korpusa Resursu centrs kopā ar Rumānijas Valsts aģentūru un Polijas Valsts aģentūru.

Programma “Eiropas Solidaritātes korpuss” ir ES vienas pieturas aģentūra, kas piedāvā brīvprātīgā darba iespējas jauniešiem. Organizācijas, kas piedalās programmā, ir nozīmīgas dalībnieces, un tām ir konkrētas vajadzības, kuras jāapmierina, radot vietu sadarbības veidošanai un pieredzes apmaiņai.

“SoliDARE”  tiek veidota kā aktīvu programmas organizāciju un Solidaritātes projektu jaunatnes līderu Eiropas sanāksme. Tā mērķis ir ar laiku izveidot spēcīgu organizāciju kopienu, kas ir daļa no lielāka kopienu tīkla, kas saistīts ar “Eiropas Solidaritātes korpusa” programmu kopā ar Europeers, Apmācību un izvērtēšanas ciklu (AIC), mentoriem un citiem

Pasākums ietvers ekspertu pieredzi, atvērtu telpu dalībniekiem un telpu, lai apmainītos ar problēmsituācijām un to risinājumiem, ar kurām organizācijas saskaras, īstenojot programmas atbalstītos pasākumus. Paredzams, ka dalībnieki sniegs ieguldījumu pasākumā, ņemot vērā savas vēlmes, vajadzības un semināra priekšlikumus. Pasākums būs sinerģija starp pieredzes apmaiņu un kopienas veidošanu aktīvām organizācijām un neformālām grupām un jauniešiem.

Norise:

  • Ierašanās diena: 20.09.2022
  • 21, 22., 23. septembris – pasākuma norise
  • Izlidošanas diena: 24.09.2022

Programma angļu valodā ar katru tēmu sesijai ir pieejama šeit.

 

Iepriekšēja reģistrācija pasākumam pagarināta līdz 11.jūlijam. Reģistrēšanās iespējama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Katrīnu Vītolu (tālr. 67358066; e-pasts: katrina.vitola@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »