Aicinām piedalīties pētījumā par mentoringu un koučingu “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektos

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 2022. gada 15. septembrim piedalīties pētījumā par mentoringu un koučingu programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektos.

Mentorings un koučings ir divi atbalsta procesi, kas iekļauti programmā “Eiropas Solidaritātes korpuss”, lai nodrošinātu projektu kvalitāti. Pētījuma mērķis ir noskaidrot, kā šos jēdzienus uztver un izprot projektu īstenotāju, valsts aģentūru, mācību vadītāju un SALTO resursu centru vidū.

Iniciatīvā “Mentorings un koučings pētniecības ietvaros” SALTO ESC kopā ar Rumānijas valsts aģentūru, Austrijas valsts aģentūru un Francijas valsts aģentūru 2022. gada aprīlī uzsāka šo 2 jēdzienu analīzes procesu. Tas noslēgsies 2022. gada beigās ar pētījuma ziņojumu, kurā tiks atspoguļota izpratne par mentoringa un koučinga praksi programmā “Eiropas Solidaritātes korpuss”, t.i.:

  • esošās zināšanas šajā jomā;
  • pašreizējās mentoru un kouču vajadzības;
  • ieteikumi par pasākumiem un darbībām, kas var atbalstīt un paaugstināt programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros piedāvāto mentoringa un koučinga pakalpojumu kvalitāti.

Pētījuma aptauja par mentoringu pieejama šeit, savukārt pētījuma aptauja par koučingu – šeit. Atkarībā no tā, kāda ir iesaiste projektā, aicinām aizpildīt vienu vai abas aptaujas. Vairāk par pētījumu var uzzināt šeit.

Paldies par atbalstu kopējās izpratnes veicināšanā!

Dalīties
Translate »