Aicina piedalīties informatīvā vebinārā par projektu “Digitālā darba ar jaunatni sistēmas attīstība pašvaldībās”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina Latvijas pašvaldību pārstāvjus un darba ar jaunatni veicējus uz informatīvu vebināru par projektu “Digitālā darba ar jaunatni sistēmas attīstība pašvaldībās”. Tas notiks 15. martā plkst. 11.00-12.00 tiešsaistē Zoom platformā.

Vebinārā būs iespējams uzzināt par pašvaldību kā projekta partneru ieguvumiem un uzdevumiem, piedaloties projektā, pašvaldības projekta komandas veidošanu un dalības pieteikšanu, plānoto projekta norisi jeb kalendāru, kā arī saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Reģistrācija dalībai iespējama līdz vebināra sākumam, aizpildot elektronisku anketu.

Par projektu “Digitālā darba ar jaunatni sistēmas attīstība pašvaldībās”

Projekta “Digitālā darba ar jaunatni sistēmas attīstība pašvaldībās” mērķis ir attīstīt digitālā darba ar jaunatni sistēmu pašvaldībās, lai nodrošinātu jauniešiem plašas iespējas attīstīt un pielietot savas digitālās prasmes, jo īpaši jauniešiem ar ierobežotām iespējām, t.sk. jauniešiem no sociāli mazaizsargātām grupām, ievērojot viņu vajadzības.

Dalībai projektā var pieteikties novadu pašvaldības, valstspilsētas, pašvaldību apvienības. Lai pieteiktos projektā, pašvaldība izveido komandu un sagatavo pieteikumu. Dalība tiek pieteikta JSPA līdz 2024. gada 15. aprīlim.

Vairāk informācijas par projektu atrodama tīmekļvietnes sadaļā “Digitālā darba ar jaunatni sistēmas attīstība pašvaldībās”.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Nacionālās jaunatnes politikas atbalsta nodaļas vecāko eksperti Lailu Ābenu (tālr.: 68415090, e-pasts: laila.abena@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »