Notiks vebinārs par “Erasmus+” centralizēto projektu konkursu “Partnerības sadarbībai jaunatnes, izglītības un mācību jomās – Eiropas NVO”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka 30. janvārī plkst. 11.00–13.30 (pēc Latvijas laika) Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūra (EACEA) kopā ar Eiropas Komisiju (EK) organizē tiešsaistes informatīvo sesiju. Tajā būs iespēja uzzināt par iespējām, kas pieejamas saskaņā ar “Erasmus+” centralizēto projektu konkursu “Partnerības sadarbībai jaunatnes, izglītības un mācību jomās – Eiropas NVO”.

Tiešsaistes pasākumā tiks sniegta informācija par centralizētā projektu konkursa kontekstu, mērķiem, dalības nosacījumiem, kā arī ieteikumi, kā sagatavot kvalitatīvu projekta pieteikumu un to veiksmīgi iesniegt.

Sesija notiks angļu valodā. Plašāka informācija, detalizētāka programma, kā arī pasākuma tiešraide pieejama EK platformā. Sesijas tiešraide tiks atvērta pasākuma dienā. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Par centralizēto projektu konkursu “Partnerības sadarbībai jaunatnes, izglītības un mācību jomās – Eiropas NVO”

Plašāka informācija par šo centralizēto projektu konkursu pieejama JSPA tīmekļvietnē, kā arī EK tīmekļa vietnes sadaļā “Konkursi un finansēšanas iespējas” un “Erasmus+” 2024. gada vadlīnijās.

Dalīties
Translate »