Notiks tiešsaistes informatīvā sesija par centralizēto projektu konkursu “Kvalitātes zīme humānās palīdzības brīvprātīgajam darbam”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka 4. jūlijā plkst. 13.30-15.30 (pēc Latvijas laika) Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūra (EACEA) kopā ar Eiropas Komisiju (EK) organizēs tiešsaistes informatīvo sesiju. Tajā būs iespēja uzzināt par pieteikšanos centralizētajam “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursam “Kvalitātes zīme humānās palīdzības brīvprātīgajam darbam”.

Par tiešsaistes informatīvo sesiju

Informatīvā sesija notiks tiešsaistē (programmā Microsoft Teams). Interesenti tiek aicināti reģistrēties pasākumam līdz piektdienai, 2023. gada 30. jūnijam šeit.

Šī tiešsaistes pasākuma mērķis ir sniegt organizācijām, kas darbojas humānās palīdzības jomā, vispārīgu informāciju par projektu konkursu un tehniskajiem jautājumiem, kas saistīti ar projekta pieteikumu. Tāpat pasākuma laikā būs iespējams uzdot sev interesējošos jautājumus EK un EACEA pārstāvjiem. Pasākuma programma pieejama šeit.

Kas ir kvalitātes zīme humānās palīdzības brīvprātīgajam darbam?

Kvalitātes zīme humānās palīdzības brīvprātīgajam darbam apliecina, ka organizācija spēj veikt augstas kvalitātes solidaritātes pasākumus saskaņā ar Eiropas Brīvprātīgo humānās palīdzības korpusa (“Humānās palīdzības brīvprātīgais darbs”) darbības principiem, mērķiem un prasībām. Šī kvalitātes zīmes iegūšana ir priekšnoteikums, lai piedalītos brīvprātīgā darba aktivitātēs humānās palīdzības pasākumu atbalstam.

Plašāka informācija par kvalitātes zīmi humānās palīdzības brīvprātīgajam darbam pieejama JSPA tīmekļvietnes sadaļā “Izsludinātie projektu konkursi”, Eiropas Komisijas tīmekļvietnē “Konkursi un finansēšanas iespējas”, kā arī “Eiropas Solidaritātes korpuss” 2023. gada vadlīnijās.

Dalīties
Translate »