Notiks tiešsaistes informatīvā sesija par centralizēto projektu konkursu “Spēju stiprināšana jaunatnes jomā 2023”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka 12. decembrī plkst. 11.00 – 13.00 (pēc Latvijas laika) Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūra (EACEA) kopā ar Eiropas Komisiju organizē tiešsaistes informatīvo sesiju “Spēju stiprināšana jaunatnes jomā 2023”. Tajā būs iespēja uzzināt par finansēšanas iespējām, kas pieejamas saskaņā ar “Erasmus+” centralizēto projektu konkursu “Kapacitātes stiprināšana jaunatnes jomā 2023”.

Šajā informatīvajā sesijā tiks sniegta informācija par centralizētā konkursa politikas kontekstu, mērķiem, dalības nosacījumiem un projekta pieteikumu veiksmīgu izstrādi.

Informatīvā sesija notiks angļu valodā. Plašāka informācija un detalizētāka programma pieejama EK platformā. Sesijas tiešraide tiks atvērta pasākuma dienā un būs pieejama šeit. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Par centralizēto projektu konkursu “Spēju stiprināšana jaunatnes jomā 2023”

Informējam, ka šis projektu konkurss ir domāts organizācijām, kas izveidotas kādā no ES dalībvalstīm vai programmas asociētajā trešā valstī, vai arī tās var būt organizācijas 1. un 3. reģiona programmas neasociētajās trešās valstīs. Plašāka informācija par šo pasākumu un atbilstības kritērijiem ir pieejama “Erasmus+” 2023. gada vadlīnijās. Uzaicinājums iesniegt priekšlikumus drīzumā tiks publicēts finansēšanas un konkursu portālā.

Plašāka informācija par centralizēto projektu konkursu “Spēju stiprināšana jaunatnes jomā 2023” pieejama JSPA tīmekļa vietnē, kā arī EK tīmekļa vietnes sadaļā “Konkursi un finansēšanas iespējas”.

Dalīties
Translate »