Norisināsies tiešsaistes informatīvā sesija par centralizēto projektu konkursu “Eiropas jaunatne kopā 2023”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka 15. decembrī plkst. 15.00 – 17.00 (pēc Latvijas laika) Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūra (EACEA) kopā ar Eiropas Komisiju organizē tiešsaistes informatīvo sesiju “Eiropas jaunatne kopā 2023”. Tajā būs iespēja uzzināt par finansēšanas iespējām, kas pieejamas saskaņā ar “Erasmus+” centralizēto projektu konkursu “Eiropas jaunatne kopā 2023”. kā sagatavot kvalitatīvu priekšlikumu un veiksmīgi iesniegt pieteikumu.

“Eiropas jaunatne kopā” informatīvajā sesijā tiks sniegta informācija par centralizētā konkursa kontekstu, mērķiem, dalības nosacījumiem, kā arī ieteikumi, kā sagatavot kvalitatīvu projekta pieteikumu un to veiksmīgi iesniegt.

Sesija notiks angļu valodā. Plašāka informācija un detalizētāka programma pieejama EK platformā. Sesijas tiešraide tiks atvērta pasākuma dienā un būs pieejama šeit. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Par centralizēto projektu konkursu “Eiropas jaunatne kopā 2023”

Plašāka informācija par šo centralizēto projektu konkursu pieejama JSPA tīmekļa vietnē, kā arī EK tīmekļa vietnes sadaļā “Konkursi un finansēšanas iespējas” un “Erasmus+” 2023. gada vadlīnijās.

Dalīties
Translate »