Piesakies Eiropas jaunatnes programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” informatīvajām dienām!


Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina organizācijas, pašvaldības, jauniešu neformālās grupas un ikvienu, kas vēlas īstenot programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektus piedalīties informatīvās dienās, kas tiks organizētas tiešsaistē. Dalībniekiem iepriekš jāreģistrējas norādītajos linkos.

Lai sniegtu plašāku informāciju par programmas iespējām un projektu iesniegšanas nosacījumiem, 30. augustā, plkst. 11.00 notiks informatīvs programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” (2021-2027) pasākumi platformā Zoom, kas veltīts Solidaritātes projektiem;

Tāpat no 25. līdz 27.augustam, plkst. 9.00 līdz 17.00, organizāciju pārstāvji ir aicināti piedalīties klātienes mācībās par Kvalitātes zīmi vadošās organizācijas lomas saņemšanai, kas sniedz iespēju pieteikties brīvprātīgā darba projektu finansējumam.

Programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” mērķis ir veicināt solidaritāti un uzlabot jauniešu kompetences, risinot vietējai sabiedrībai aktuālus izaicinājumus. Solidaritātes un brīvprātīgā darba projektu īstenotājiem Latvijā programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” 2. projektu konkursā ir pieejami  631 964 eiro, no tiem 553 545.00 eiro – brīvprātīgā darba projektiem, bet 78 419.00 eiro – solidaritātes projektiem.

 

Dalīties
Translate »