Notiks informatīvs seminārs “Darba projektu iespējas jauniešu nodarbināšanai” Liepājā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina darba devējus – uzņēmumus, sociālos uzņēmumus, biedrības, valsts un pašvaldības iestādes, uz informatīvo semināru “Darba projektu iespējas jauniešu nodarbināšanai”. Seminārs notiks 5.martā no plkst.12.00 līdz plkst. 14.00 Liepājā, “Coworking Liepaja”, Vecajā Ostmalā 24. Pieteikšanās tiešsaistē līdz 1. martam.

ES programma “Eiropas Solidaritātes korpuss” piedāvā atbalstu darba devējiem 18 līdz 30 gadu vecu jauniešu nodarbināšanai. Darba devējam tā ir iespēja saņemt papildu finansējumu un sniegt praktisku darba pieredzi jaunietim uzņēmumā, nevalstiskā organizācijā, valsts vai pašvaldības iestādē.

Seminārā būs iespējams uzzināt, kādas iespējas jauniešu nodarbināšanai organizācijām piedāvā programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” darba projekti. Semināra laikā varēs gūt atbildes uz šādiem jautājumiem:

–   Kādu finansiālu atbalstu jauniešu nodarbināšanai varēs saņemt?

–   Kādiem kritērijiem jāatbilst jaunietim?

–   Kāda veida organizācijas var pieteikties projekta īstenošanai?

–   Kā pieteikties projekta īstenošanai?

Par savu pieredzi darba projektu realizācijā stāstīs biedrības “Radi Vidi Pats” no Liepājas pārstāvji.

Pieteikšanās dalībai seminārā līdz 1. martam, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē:
https://forms.gle/VLACSiJUq1QonF5e6

 

Par Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru

JSPA darbojas kopš 1999. gada. Tā ir izglītības un zinātnes ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras mērķis ir veicināt jauniešu aktivitāti un mobilitāti, līdzdalību jaunatnes brīvprātīgajā darbā, neformālās izglītības un jaunatnes informācijas programmās un projektos, kā arī veicināt jauniešu neformālo izglītību saistībā ar mūžizglītību.

JSPA administrē dažādas starptautiskas un nacionālas programmas: “Erasmus+: Jaunatne darbībā”; “Eiropas Solidaritātes korpuss”; Eiropas Komisijas informācijas tīklu jauniešiem Eurodesk, eTwinning, Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmu, Jauniešu garantijas projektu “PROTI un DARI!”.


Papildus informācija:

Jana Priedniece
JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas vecākā projektu vadītāja
E-pasts: jana.priedniece@jaunatne.gov.lv
t.67356258

Dalīties
Translate »