Noslēdzot līdzšinējo programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” periodu, godinās jaunatnes jomas projektu īstenotājus

2021. gada 9. februārī, plkst. 15.00, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA), noslēdzot programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” līdzšinējo un uzsākot jaunu programmu darbības periodu, rīkos tiešsaistes pasākumu “Izaugsmes ceļojums”. Pasākumu atklās izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska. Svinīgā gaisotnē tiks izvērtēti abu programmu sasniegumi un godināti programmu projektu īstenotāji.

Pasākumu atklās izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska. JSPA direktore Daina Sproģe sniegs atskatu uz programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” (2014 – 2020) un “Eiropas Solidaritātes korpuss” (2018 – 2020) iepriekšējo projektu īstenošanas posmu.

“Vairāk nekā 33 tūkstoši – tik liels ir to jauniešu un jaunatnes darbinieku skaits, kas Eiropas Savienības (ES) programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros iesaistījušies projektos. Šajā laikā īstenoti vairāk nekā 1000 jaunatnes jomas projekti visā Latvijā. Tie ir tikai daži no līdzšinējā programmu perioda rezultātiem, kas noslēdzas šogad. Sagaidot jaunās programmas, vēlamies atskatīties ne tikai uz sasniegto, bet sumināt projektu īstenotāju iegūtās pieredzes, kas iedvesmos jauniem projektu stāstiem un izaugsmes ceļojumiem nākamajā programmu plānošanas periodā,” uzsver Daina Sproģe, JSPA direktore.

Godinot aizvadītā programmu darbības perioda aktīvākos un veiksmīgākos projektu īstenotājus, kas ar savu darbu veicinājuši jaunatnes jomas izaugsmi, pasākuma laikā tiks pasniegtas balvas 11 nominācijās: Brīvprātīgais darbs, Iekļaušana, Cilvēktiesības, Mācīšanās, Nodarbinātība, Solidaritāte, Jauniešu līdzdalība, Aktīvākā pašvaldība, Starpinstitucionālā sadarbība, Starpkultūru izglītība, Starpskolu sadarbība. Tāpat pasākuma dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar jauno programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpusa” periodu un JSPA plānotajiem pasākumiem 2021. gadā.

Pasākums tiešsaistē notiks 9. februārī, no plkst. 15.00 – 17:00, platformā https://jaunatne.gov.lv/lv/raksti/pasakuma-izaugsmes-celojums-tiesraide un/vai JSPA Facebook lapā @Jaunatne. Pasākumam sekot aicināts ir ikviens jaunatnes jomā iesaistītais – jaunatnes lietu speciālisti, jaunatnes darbinieks, jauniešu centra pārstāvis, biedrības pārstāvis un ikviens, kuram darbs ar jaunatni ir nozīmīgs.

Dalīties
Translate »