Siguldas novada pašvaldība jauniešiem piedāvā Zemes mākslas / Land Art pasākumu pie jūras

Siguldas novada pašvaldība, projekta “reStarts” ietvaros, 29. un 30. jūlijā aicina jauniešus uz Zemes mākslas / Land Art pasākumu pie jūras ar nakšņošanu kempingā “Klintis”.

Aktivitātes mērķis ir  radošuma attīstīšana, savstarpējo attiecību veicināšana komandā, kopīgi strādājot pie mākslas darba, kā arī kvalitatīva brīvā laika pavadīšana un atpūta, dzīves prasmju apgūšana.

Sadarbībā ar mākslas studiju “Art Studio Peahen” un tās vadītāju, Mākslu skolu “Baltais Flīģelis” skolotāju Patrīciju Brekti, jauniešiem būs iespēja veidot zemes mākslu jeb Land Art (skat. https://www.fairobserver.com/wp-content/uploads/2013/05/balance_0.jpg ). Aktivitāte paredzēta gan individuāli, gan grupās.

Apjautājot, jaunieši atklājuši, ka vasarā ir vēlme doties pārgājienā un pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā, īpaši tiek uzsvērta vēlēšanās arī nakšņošana brīvā dabā. Tāpēc pasākums plānots Vidzemes akmeņainajā pludmalē, netālu no Ainažiem – ar nakšņošanu teltīs kempingā “Klintis” un kopīgu ēst gatavošanu. Tas attīstīs praktiskās dzīves iemaņas ēst gatavošanā, nakšņošanā ārpus mājas; caur mandalu veidošanu ar dabas materiāliem sniegs kvalitatīvas atpūtas un atjaunošanās iespēju.

Jaunieši uz un no aktivitātes tiks nogādāti ar pašvaldības nodrošinātu transportu.

Plānotie dalībnieki – jaunieši vecumā no 15 līdz 18 gadiem.

 

Pieteikšanās:

  1. Rakstot uz JIC “Mērķis” sociālajiem tīkliem;
  2. Rakstot uz e-pastu merkis@sigulda.lv
  3. Rakstot uz tel. nr. 25611040 (Gunita)

 

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021. – 2023.gadam finansējuma ietvaros.

 

Dalīties
Translate »