Siguldas novada jaunieši aicināti pievienoties smieklu jogai projekta “reStarts” ietvaros

Siguldas novada pašvaldība, īstenojot projektu “reStarts”, 23.jūlijā plkst. 15.00 Raiņa parkā, Siguldā, aicina jauniešus uz smieklu jogu kopā ar Karinu Mošenkovu.

Smieklu joga ir smieklus izraisošu vingrinājumu un jogas dziļās elpošanas paņēmienu apvienojums. Smieklu joga ir ātrs, efektīvs, garantēts, vienkāršs un spēcīgs līdzeklis labas veselības un laimes sajūtas radīšanai.

Smieklu jogas pasniedzēja Karina Mošenkova atklāj, ka tā ir unikāls process, kurā ikviens var izsmieties un tam nav vajadzīgs īpašs iemesls – nedz anekdošu lasīšana, nedz īpaši izkopta humora izjūta. Īpaši noderīga smieklu joga ir cilvēkiem, kuri ikdienā ir noslogoti un tajā pietrūkst smieklu.

Smieklu joga palīdz atbrīvoties no stresa, endorfīnus saražojot mākslīgi. Smieklu jogas pasniedzēja Karīna Mošenkova uzsver: “Noderīgi, ka mūsu ķermenis neatpazīst apzinātos un neapzinātos smieklus, bet abos smiešanās gadījumos endorfīni izdalās vienādi.”

  • Pieteikšanās pasākumam rakstot uz Jauniešu iniciatīvu centra “Mērķis” Facebook (@JICmerkis) vai Instagram (@siguldasjauniesi) profiliem vai uz e-pastu: merkis@sigulda.lv, vai rakstot ziņu uz tālr.: 25611040 (Gunita)

 

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros.

Dalīties
Translate »