Saldus novada jauniešiem bezmaksas konsultācijas, praktiskās nodarbības un SUPošana

Saldus novada pašvaldība projekta “Migla? -TU VARI!” ietvaros piedāvā jauniešiem (13 – 25 gadi) dažādas aktivitātes, kā arī iespēju apmeklēt bezmaksas psihologa un individuālās karjeras konsultācijas.

Jaunieši, kuriem nepieciešams profesionāls atbalsts, ir aicināti iesaistīties “Tu neesi viens miglā” aktivitātēs, kur jauniešiem ir iespēja pieteikties psihologa un karjeras konsultatanta konsultācijām. Lai jaunietis pieteiktos šīm konsultācijām, lūgums – pašiem sazināties personīgi ar projektā iesaistītajiem speciālistiem:
👉 Lana Turka (psiholoģe) – T. 29272815, lanaturka@inbox.lv
👉 Vita Grīsle Akopjana (karjeras konsultante) -T. 26879138, vita52@inbox.lv

👉 Svetlana Olbačevska (karjeras konsultante) – T. 23667688, svetlanaolbacevska@inbox.lv

 

     
Speciālisti piedāvā gan klātienes (Saldū), gan ZOOM konsultācijas. Kopā šī projekta ietvaros pieejamas 50 psihologa un 50 individuālās karjeras konsultācijas, tās būs pieejamas līdz 2021. gada 30. novembrim.
Savukārt, tiem, kas vēlas aktīvi pavadīt laiku, ir iespēja pievienoties dažādām aktivitātēm. Augustā, ceturtdienās, notiks pasākumu cikls Nostiprinies miglā, ko vadīs Edmunds Pabērzis. Praktisko nodarbību laikā jaunieši apgūs, kā darbus paveikt ātri un bez piepūles, kā nepadoties un pabeigt iesākto, kā rūpēties par domu veselību un kā rūpēties par savu noskaņojumu.

 
  
Tiem, kurus vilina ūdens, ir iespēja iesaistīties aktivitātēs Plūsti cauri miglai un doties piedzīvojumos ar SUP dēļiem) – laiks un vieta tiek precizēta vadoties pēc laika apstākļiem, ja saulains laiks, tad pirmdienas un piektdienas no 13.00 -17.00 Saldus ezera pludmalē, pieteikšanās notiks uz vietas.

Vairāk informācijas: IG: tolix_saldus un jic_skunis, kā arī Saldus novada jauniešiem un JIC Šķūnis Facebook lapās.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam finansējuma ietvaros ar mērķi nodrošināt atbalsta pasākumus jauniešiem Covid-19 pandēmijas seku mazināšanai.

Dalīties
Translate »