Projekta “Septiņi soļi vienradža meklējumos” aktivitātes Ogres jauniešiem

 

Ogres jauniešu iniciatīvas biedrība “TALANTU KALVE” laika posmā no 2021. gada 1. augusta līdz 2021. gada 31. decembrim īsteno projektu jauniešiem vecuma grupā no 13-16 gadiem “SEPTIŅI SOĻI VIENRADŽA MEKLĒJUMOS”, ar mērķi mazināt Covid-19 pandēmijas radītās sekas un uzlabot jauniešu emocionālo labsajūtu, kā arī paaugstināt motivāciju un pašapziņu.

2021. gada 9. oktobrī jaunieši ir aicināti piedalīties jau ceturtajā projekta aktivitātē  “Sadarbību un komunikāciju veicinošs treniņš “Sadzīvo un Izdzīvo”. Sadarbību un komunikāciju veicinošs treniņš norisināsies Mangaļsalā, kurā atrodas vairāk kā 100 gadus vecas fortifikācijas. Šajā vietā jaunieši varēs piedalīties 4 stundu aktīva saliedēšanās programmā, kuras laikā jauniešiem dažādos fortifikācijas elementos būs jāpilda komandu uzdevumi, piemēram, piedūmotā bunkurā kopā jārisina šifrēti uzdevumi. Treniņu nodrošina organizācija “Piedzīvojuma gars”.

Piektajā projekta aktivitātē  “Grupas kouča nodarbība” jauniešiem būs iespēja tikties ar kouču Sigitu Batragu. Iekļautas pusdienas, launags un transports.

Norises vieta: Mangaļsala.

Pasākuma programma: https://ieej.lv/xlrFj

Pieteikuma anketa: https://ieej.lv/eergh

Dalīties
Translate »