Pārgaujas, Jūrmalas un Alojas jaunieši saliedēsies pasākumā “Lauzt Robežas”

No 18. – 19. augustam notiks projekta “Lauzt robežas” (identifikācijas Nr. VP2021/1-82) 1. aktivitāte “Pārgaujas jauniešu saliedēšanās pasākums “Lauzt Robežas””, kas norisināsies Cēsu novada Straupes pagastā, mednieku apmācību un atpūtas bāzē “Mārkulīči”.

Jauniešu saliedēšanās pasākums vasarā nu jau kļuvis par gaidītu notikumu Pārgaujas jauniešu vidū. Pasākuma mērķis nemainīgi ir uzlabot jauniešu savstarpējās attiecības, veicināt komunikāciju, kā arī motivēt uz aktīvāku darbošanos un diskutēt par jauniešiem aktuālām tēmām, piemēram, par šogad īpaši nozīmīgo tematu – jauniešu emocionālā labsajūta, kas ievērojami pasliktinājusies Covid-19 pandēmijas dēļ. Ja iepriekšējos pasākuma norises gados centrālais pasākuma objekts ir bijusi komanda un komandas darbs, tad šogad galvenais fokuss būs uz indivīdu, katra paša savu iekšējo robežu laušanu, bet kopējā pasākuma tēma būs motivācija, lai veicinātu jauniešu pašapzināšanos un savu iekšējo motivācijas rezervju atjaunošanu.

Pārgaujas jaunieši turpinās iesākto draudzību ar jauniešiem no Jūrmalas un Alojas, kuri arī šogad piedalīsies saliedēšanās pasākumā “Lauzt robežas”, tādējādi veicinot labās pieredzes apmaiņu un socializēšanos jauniešu vidū, kā arī jaunu sadarbību un sadraudzību veidošanu.

Pirmajā pasākuma dienā paredzētas iepazīšanās aktivitātes, tikšanās un diskusijas ar pārsteiguma viesiem, kā arī dažādas brīvā laika aktivitātes – iepazīšanās un sporta spēles, kopīga muzicēšana pie ugunskura. Savukārt otrajā dienā jaunieši kopā ar personības izaugsmes treneriem no organizācijas “Piedzīvojuma gars” meklēs atbildes uz jautājumiem: Kas ir motivācija? Vai tā ir neizsmeļams resurss? Kad tā beidzas? Kur to meklēt un kā to atjaunot?

Pieteikšanās pasākumam jau ir noslēgusies, jo pasākumā paredzētais jauniešu skaits tika sasniegts vienā nedēļā.

Pasākumā būs fotogrāfs un tajā notiekošais tiks iemūžināts fotogrāfijās.

Informācija par pasākumu Pārgaujas apvienības pārvaldes mājslapā un Pārgaujas jauniešu sociālo mediju profilos IG un FB: @pargaujasjauniesi.

Projekta kontaktpersona:

Iluta Balode,
Sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste

Dalīties
Translate »