Ogres jauniešiem iepsēja saņemt grupas un individuālo koučingu

Projekta “SEPTIŅI SOĻI VIENRADŽA MEKLĒJUMOS”, otrais solis: “GRUPAS UN INDIVIDUĀLĀS KOUČINGA NODARBĪBAS”, kura ietvaros paredzēts, ka 20 Ogres 1. vidusskolas izglītojamie jaunieši dosies uz grupas un individuālām kouča nodarbībām.
Laika posmā līdz 2021.gada 30.septembrim aicinām 20 Ogres 1. vidusskolas izglītojamos jauniešus (13-16 gadi) pieteikties individuālai kouča sesijai.
Sarunas laikā sertificēts koučs – Sigita Batraga sniegs zināšanas par metodēm un paņēmieniem, kurus jaunietis mācīsies izmantot, lai veicinātu savu personīgo izaugsmi, palīdzētu sev krīzes situācijās rast motivāciju: darīt un virzīties uz mērķi. Jaunietis tiks mudināts un iedrošināts meklēt atbalstu vienaudžu vidū. Projekta gaitā atrodot savu uzticības personu, lai, kļūtu par atbalsta personu viens otram un iedibinot ilgtspējīgu metodi “jaunietis jaunietim -atbalsta persona” jeb “dabisku ieradumu”, sniegtu savstarpējo palīdzību krīzes situācijās.
Pasākuma programma šeit: https://ieej.lv/nOunE
Pieteikšanās un konsultāciju laika grafiks šeit: https://ieej.lv/wHGub
Grupas kouča nodarbība paredzēta 2021. gada oktobrī (informācija tiks papildināta).
Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam finansējuma ietvaros.
Dalīties
Translate »