“Mentālās veselības grupa” Priekules un Vaiņodes novadu jauniešiem

Mentālās veselības grupa jauniešiem Covid-19 pandēmijas seku mazināšanai

 

Projekta “Trešais bloks” ietvaros jaunieši no bijušo Priekules un Vaiņodes novadu teritorijām ir aicināti piedalīties aktivitātē “Mentālās veselības grupa”. Dalībai pasākumā nepieciešams pieteikties līdz 10. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu.

Ikviens jaunietis, kas dzīvo bijušo Priekules un Vaiņodes novadu teritorijās, un ir vecumā no 13-18 gadiem, tiek aicināts pieteikties “Mentālās veselības grupai”, lai vienaudžu vidū aktualizētu jautājumus par mentālās veselības lomu un nozīmi jaunieša dzīvē.

Dalība grupā ir vērtīga iespēja, lai jaunieši sev ērtā, drošā un radošā vidē saņemtu iespēju uzzināt kā rūpēties un palīdzēt savai mentālai veselībai. Grupas dalībniekiem būs iespēja tikties 4 reizes (viena tikšanās reizi nedēļā), vērtīgi pavadīt laiku, izmēģinot dažādas sevi izzinošas metodes un uzdevumus, iesaistoties diskusijās ar citiem jauniešiem, pilnveidojot sevi, kā arī izmantojot iespēju tikties ar dažādu jomu speciālistiem.

Dalība aktivitātē ir bezmaksas, taču vietu skaits ir ierobežots. Lai pieteiktu savu dalību grupai, dalībniekam ir jāaizpilda pieteikuma anketa atbilstoši savai dzīves vietai:

Papildu jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Aizputes jauniešu “IDEJU MĀJAS” vadītāju Anci Tīmani pa tālruni 26670756 vai e-pastu – ance@idejumaja.lv.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros.

Dalīties
Translate »