Kouča meistarklase “Pica & Love” Siguldas novada jauniešiem

Siguldas novada jauniešu centrs “Mērķis” projekta “reStarts” ietvaros jauniešiem piedāvā kouča meistarklasi “Pica & Love”.

 

Siguldas novada jauniešu centrs “Mērķis” projekta “reStarts” ietvaros jauniešiem piedāvā kouča meistarklasi “Pica & Love”. Meistarklase notiks 2. oktobrī JIC “Mērķis” plkst. 16.00. Projekta mērķa grupa ir jaunieši no 13 līdz 25 gadiem. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros. Projekts vērsts uz jauno apvienoto Siguldas novadu, t.i., aktivitātēs tiek aicināti iesaistīties jaunieši no Siguldas, Krimuldas, Inčukalna un Mālpils reģioniem.

Jaunieši ir aicināti aizdomāties, ko viņi visvairāk vēlas un kas to traucē sasniegt. Projekta aktivitātē “PICA & LOVE”, jaunieši uzzinās, kā iepatikties sev un citiem. Cepot picas, jaunieši pārrunās savus mērķus, sapņus, pašizaugsmi un to, kas kopīgs PICAI un MĪLESTĪBAI!

Pēc meistarklases jauniešiem būs iespēja pieteikties individuālai pašizaugsmes koučinga sarunai platformā Zoom, kas palīdzēs rast atbildes uz šādām vajadzībām un jautājumiem:

  • atrast veidu stresa mazināšanai – miera un dzīvesprieka iegūšanai;
  • iegūt papildu motivāciju hobijiem, mācībām, studijām, darbam;
  • nostiprināt pārliecību par sevi;
  • atrisināt jautājumus, problēmas, kas saistītas ar skolu, mācībām;
  • cīnīties ar atkarību izraisošo vielu postošo ietekmi;
  • risināt jautājumus, kas ir saistīti ar attiecībām un mīlestību;
  • jautājumi, kas saistīti ar pārmaiņām ķermenī.

Par koučinga sarunas saturu neviens neuzzinās. Tā būs iespēja jauniešiem drošā, brīvā vidē, saņemt atbalstu pasapņot un iegūt konkrētu plānu, kā savus sapņus piepildīt.

Sesiju vadīs praktizējošs koučs Madara Mickeviča, ESI/, CENTRS SEVII, CROWN ME projektu autore.

Projekta “reStarts” mērķis ir jauniešu pašapziņas un emocionālās labklājības celšana, nepieciešamo zināšanu un prasmju apguve, lai sniegtu iespēju jauniešiem atkal iesaistīties vietējās kopienas aktivitātēs, mācību klātienes procesā.

Kouča meistarklase notiks JIC “Mērķis” telpās – Raiņa ielā 3, Sigulda.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojums vietu skaits uz meistarklasi ir ierobežots un ir nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Pieteikties ir iespējams rakstot ziņu uz e-pastu merkis@sigulda.lv vai tel. nr. 25611040 (Gunita).

 

Informāciju sagatavoja:

Gunita Strazdiņa
Siguldas JIC “Mērķis” projektu vadītāja

Dalīties
Translate »