Jauniešiem Siguldas, Krimuldas, Inčukalna un Mālpils reģionos iespēja piedalīties projektā “reStarts”

2021. gada 8. jūlijā Siguldas jauniešu iniciatīvu centrs “Mērķis” aicina uz projekta atklāšanas pasākumu “reStarts”. Projekta mērķa grupa ir jaunieši no 13 līdz 25 gadiem. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros.

Projekta “reStarts” mērķis ir jauniešu pašapziņas un emocionālās labklājības celšana, nepieciešamo zināšanu un prasmju apguve, lai sniegtu iespēju jauniešiem atkal iesaistīties vietējās kopienas aktivitātēs, mācību klātienes procesā.

Projekta aklāšanas pasākums notiks Lāzertags POLIGON #1 (Sigulda, Miera iela 15) 8. jūlijā, plkst. 11.00-19.00. Obligāta pieteikšanās, reģistrējoties: https://doodle.com/poll/kruvicxwqz2sz3ui?utm_source=poll&utm_medium=link vai, rakstot uz merkis@sigulda.lv.

Pasākuma laikā jaunieši varēs vienoties kopīgā komandas lāzertaga spēlē, iziet “Minotaurs” labirintu, degustēt garšīgos un veselīgos “DABLAB” smūtijus un našķus. Kā arī pieteikties uz kādu no turpmākajām projekta aktivitātēm:

  1. Individuālā sesija ar sertificētu kouču, “Centrs sevii” vadītāju Madaru Mickeviču;
  2. Smieklu joga kopā ar Karinu Mickeviču;
  3. “DABLAB” meistarklase. Veselīgo smūtiju un našķu pagatavošana kopā ar Signi Turausku;
  4. Zemes mākslas / Land Art meistarklase pie jūras kopā ar “Art Studio Peahen” vadītāju Patriciju Brekti – Pannetier / 2 dienas;
  5. “Lūzumpunkts” komandas veidošanas meistarklase ar treneri Māri Resni / 2 dienas;
  6. Grafiti mākslas meistarklase;
  7. Improvizācijas meistarklase kopā ar “Tea Tree impro” vadītāju Mairitu Rosicku – Strūbergu;
  8. Make-up meistarklase kopā ar “Unastyle” vadītāju Unu Bernatoviču;
  9. Sarunu vakari kopā ar Martinu Dukuru, Vivitu Leismani, Kasparu Vendeli, Rinaldu Sīli un citiem.

 

Ieeja pasākumā ir bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

 

Projekts vērsts uz jauno apvienoto Siguldas novadu, t.i., aktivitātēs tiks aicināti iesaistīties jaunieši no Siguldas, Krimuldas, Inčukalna un Mālpils reģioniem.

Galvenās aktivitātes tiks balstītas uz jauniešu dzīves un mācīšanās prasmju apgūšanu – mērķu sasniegšanu, savas ikdienas plānošanu, iekļaušanos komandā, pozitīvas domāšanas veidošanu un krīzes situāciju pārvarēšanu, sevis iepazīšanu un resocializēšanos – komunikācijas prasmju, publiskās uzstāšanās un runas mākslas attīstīšanu. Tāpat tiks piedāvātas aktiviātes veselīga dzīvesveida veicināšanai, kvalitatīva brīvā laika pavadīšanai un piederības sajūtas stiprināšanai. Visas aktivitātes tiks organizētas klātienē, ievērojot epidemiloģiskos ierobežojumus. Aktivitātēs tiks piesaistīti speciālisti un populāri cilvēki, lai jaunieši būtu motivēti tajos piedalīties.

Dalīties
Translate »