Integrējoša lomu spēle jauniešiem “Izzini pasauli – iepazīsti sevi”

 

Lai mazinātu Covid-19 izraisītās pandēmijas radītās sekas jauniešu vidū, biedrība “Alternatīvā realitāte” īsteno projektu – integrējošu lomu spēli “Izzini pasauli – iepazīsti sevi”, kas no 25. augusta -03. septembrim norisināsies Kokneses novada “Riekstukalni-1”, “Rančo Randevu”.

Balstoties uz neformālās izglītības un piedzīvojumu pedagoģikas principiem un metodēm, jaunieši kopā ar projekta komandu izstrādās integrējošās lomu spēles scenāriju spēlei gan klātienē, gan attālinātā versijā. Tiks izmantotas tādas neformālās izglītības metodes kā grupu darbs, prezentācijas, diskusijas, brainstorm, komandu saliedēšanas aktivitātes un iesildīšanas aktivitātes (enerdžaizeri).

Jauniešiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs – loku šaušana, turnīri, komandu saliedējošās aktivitātes, stafetes, kas cieši saistās ar spēles scenāriju, lai dziļāk izprastu savas lomas un izprastu spēles būtību.

Tāpat jauniešiem būs iespēja apgūt dažādus digitālus rīkus, kas nepieciešami integrējošās spēles izstrādei (ZOOM, Kahoot, Jamboard, Miro, menti,com utt).

Aktivitātes ietvaros jaunieši apgūs dažādas prasmes un zināšanas, lai no septembra līdz novembrim spētu izstrādāto spēli novadīt saviem vienaudžiem vairākās Rīgas skolās.

Detalizēta informācija par projektu pieejama biedrības “Alternatīvā realitāte” tīmekļa vietnē.

 

Papildu informācija: 

Irina Kurpniece,
Projekta vadītāja
t. 22189430,
alternativarealitate@gmail.com

Dalīties
Translate »