Ikšķiles vidusskolas jauniešiem piedāvā “Iespēju festivālu” un saliedēšanās dienu “Mēs kopā”

Ogres novada pašvaldības projektā “Atbalsts IKvienam jaunietim” septembrī tiks īstenotas divas aktivitātes:

2. un 3. septembrī tiks organizēti divu dienu pasākumi Ikšķiles vidusskolas 7. – 12. klašu audzēkņiem “Iespēju festivāls” un saliedēšanās dienas “Mēs kopā”.

Saliedēšanās dienas “Mēs kopā” tiek organizētas, lai sniegtu jauniešiem iespēju socializēties, palīdzētu veicināt jauniešu socializēšanās prasmju atjaunošanos, emocionālo noturību un labsajūtu klasē un skolā.

Lai ievērotu atbilstošos drošības noteikumus pasākums tiek organizēts divās klašu grupās:

  • 2. septembris – ceturtdiena (9. – 12. klases)
  • 3. septembris – piektdiena (7.- 8. klases)

 

Paralēli 2. un 3. septembrī šīm klašu grupām pie Ikšķiles vidusskolas norisināsies “Iespēju festivāls”. Šī aktivitāte tiek organizēta ar mērķi sekmēt kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu ārpusskolas aktivitātēs un veicinātu jauniešu sagatavotību  turpmākajām mācībām un darba tirgum.

  • 2. septembris – ceturtdiena (7.- 8. klases)
  • 3. septembris – piektdiena (9. – 12. klases)

Abi pasākumi tiek rīkoti projekta “Atbalsts IKvienam jaunietim” ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt Ikšķiles vidusskolas jauniešiem pieejamus un viņu vajadzībās balstītus atbalsta pasākumus, kas mazinātu Covid-19 pandēmijas radītās sekas un palīdzētu stiprināt viņu psihoemocionālo veselību. Projekta noteiktā mērķa grupa ir jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kurus ietekmējusi Covid – 19 pandēmija.

 

Projektu rīko  Ogres novada pašvaldības Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pārvalde ar Ikšķiles vidusskolas un Ogres novada izglītības pārvaldes atbalstu.

 

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros. Projektu konkursu “Atbalsts jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties:
Ogres novada pašvaldības
Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pārvaldes
Attīstības nodaļas
Projektu vadītāja
Anna Ločmele
Peldu iela 22, Ikšķile
Tel.: +371 29600843
E-pasts: anna.locmele@ikskile.lv

Dalīties
Translate »