Dienvidkurzemes skolu pašpārvalžu apmācības “Zināšanas. Iemaņas. Līdzpārvalde”

No 2021. gada 27. līdz 29. decembrim Zoom platformā notiks apmācības “Zināšanas. Iemaņas. Līdzpārvalde”. 

Zināšanas. Iemaņas. Līdzpārvalde

Aicināts ikviens Dienvidkurzemes novada jaunietis, kurš aktīvi darbojas savas skolas līdzpārvaldē un ir sasniedzis vismaz 13 gadu vecumu.

Projekta “Trešais bloks” ietvaros tiek organizētas apmācības Dienvidkurzemes novada skolu līdzpārvalžu dalībniekiem, lai veicinātu un attīstītu jauniešos prasmes, kas ļautu darboties vēl aktīvāk un stratēģiskāk, dotu iespēju attīstīt komunikācijas prasmes un līdzdalību, tādā veidā veicinot līderību. Apmācības ir iespēja aktīvajiem jauniešiem nostiprinātas savas jau esošās un iegūt jaunas zināšanas, ko pēcāk izmantot realizējot idejas.

Apmācības norisināsies 3 dienu garumā, kur katrai dienai būs izvirzīta sava tēma – līderība, komunikācijas prasmes un darbs komandā. Nodarbības ilgums – apmēram 3h. Programma sastāvēs gan no informatīvās daļas, gan praktiskās, kas dos iespēju uzreiz izmantot un izmēģināt jaunās zināšanas. Aktīvākajiem dalībniekiem būs iespēja saņemt veicināšanas balvas par ieguldīto laiku, centību un aktīvu līdzdalību apmācībās.

Līdzpārvalžu apmācībām var pieteikties aizpildot pieteikuma anketu līdz 23. decembrim, vietnē: https://ieej.lv/pH89F

Papildus jautājumu gadījumā, sazināties ar Aizputes jauniešu “IDEJU MĀJAS” vadītāju Anci Tīmani pa tālruni 26670756 vai e-pastu – ance@idejumaja.lv.

Dalīties
Translate »