Blomes pagasta jauniešiem iespēja neaizmirstami pavadīt laiku projektā “Tu dari – tu vari – tu pārvari”

Biedrības “Izglītības un inovāciju centrs GREEN GARDEN” – projekts “Tu dari – tu vari – tu pārvari” ir sācies, piedāvājot Blomes bērniem un jauniešiem neaizmirstami pavadītu laiku līdz pat 2021.gada beigām. Šo 6 mēnešu laikā, sākot ar jūliju, tiks īstenotas 12 bezmaksas aktivitātes visiem Blomes pagasta jauniešiem vecumā no 13 – 25 gadiem.

Plānotas aktivitātes, kuras iekļauj gan neformālās izglītības metodes, gan vienaudžu mācīšanās un atbalsta aktivitātes (peer-to-peer pieeja), darbošanos grupās un individuāli, sevis attīstīšanu gan fiziski, gan mentāli un vēl, un vēl! Biedrības sagatavotā programma ir pārsteigumu pilna! Projekta īstenotāji cer satikt visus Blomes jauniešus vecumā no 13 – 25 gadiem. Ievērojot visus epidemioloģiskos noteikumus, tiks lietderīgi pavadīsts laiks kopā savā pagastā un dalībnieki viens otram varēs sniegt atbalstu ar draudzīgu plecu vai dzirdīgām ausīm!

Projekta “Tu dari – Tu vari – Tu pārvari” mērķis ir, vadoties pēc priekšizpētes datiem, sekmēt veiksmīgu Blomes pagasta jauniešu psihoemocionālo atkopšanos no COVID-19 pandēmijas radītajiem ierobežojumiem, organizējot pašu jauniešu interesēs balstītas aktivitātes.

Aktivitāšu plāns:

 

Par katru pasākumu tiks ielikts atsevišķs Facebook pasākums ar afišu un plašāku programmu. Sekojot Facebook lapai “Izglītības un inovāciju centrs GREEN GARDEN” (@iicgreengarden), iespēja uzzināt aktualitātes pirmajam.

Uz katru aktivitāti ir vēlams pieteikties rakstot ziņu vai zvanot WhatsApp uz tālruni +371 202 600 33, kā arī ar biedrību var sazināties aplikācijā Messenger, vai kā savādāk paziņojot par savu vēlmi piedalīties aktivitātēs.

Visos pasākumos tiks fotografēts un filmēts publicitātes nolūkos.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021. – 2023.gadam finansējuma ietvaros.

 

#tudari_tuvari_tupārvari #atbalstsjauniešiem #JPVP #jaunatnespolitikasvalstsprogramma #JSPA #jaunatnesstarptautiskoprogrammuaģentūra #izglītībasunzinātnesministrija #pasākumijauniešiem #jaunatneslietas #NeformālāIzglītība #IICGREENGARDEN #izglītībasuninovācijucentrsGREENGARDEN #Blome #BlomesBērni #Blomespagasts #Blomeivajagjauniešucentru

 

Dalīties
Translate »