Bauskas novada jauniešus aicina pievienoties projektam “Mans novads – mans atbalsts”

Bauskas novada jauniešu atklātais dikusiju cikls “Fulminare” notiks 16.jūlijā no plkst. 13. 00 Bauskas Kultūras centra notikumu pagalmā, Kalna ielā 14.  Dalībnieki tiek aicināti pievienoties atvērta tipa diskusijai starp jauniešiem un influenceriem, kuri darbojas dažādās nozarēs. Pasākumu organizē  jaunieši sadarbībā ar Bauskas Kultūras centru, domājot gan par diskusijas dalībniekiem, konkursiem un aktivitātēm, gan citiem tehniskajiem jautājumiem.

Diskusijā aicināti piedalīties sasabiedrībā pazīstami cilvēki, kuri ikdienā sociālajos tīklos dalās ar savu pieredzi, ieteikumiem un vienkārši dzīvi – Sindija Bokāne, Alise Mankus, Santa Buša, Zane Milzarāja, Mārīte Gertnere, Matīss Kataņenko, Elīza Kupča, Amanda Savicka. Apmeklētāji aicināti aktīvi piedalīties diskusijās, lai laimētu veicināšanas balvas.

Šī diskusiju cikla mērķis ir uzrunāt jauniešus un parādīt cik dažādi iespējams savi pilnveidot un attīstīt, uzdrīkstoties piepildīt sapņus.

Visas dienas garumā tiks nodrošinātas uzkodas un dzērieni no Bistro Rītausmas. Apmeklētāji aicināti ierasties ar savām krūzēm vai glāzēm, lai laiku kopā pavadīt ne tikai produktīvi, bet arī dabai draudzīgi.

 

Kontaktpersona Liene Rotberga, tālr.: 27630665

https://www.facebook.com/events/3969998993126384

https://www.bauska.lv/lv/jaunumi/aicina-uz-atklato-jauniesu-diskusiju-fulminare-8774

 

Dalīties
Translate »