Online sarunas jauniešiem par mentālo veselību

 

Projekta “Trešais bloks” ietvaros ikviens iedzīvotājs no Dienvidkurzemes novada, vecumā no 19 – 25 gadiem tiek aicināts piedalīties Mentālās veselības grupā “Sarunas par mentālo veselību”. Sarunas norisināsies sestdienās, online formātā.

Ikviens iedzīvotājs, vecumā no 19 – 25 gadiem, kas dzīvo Dienvidkurzemes novadā tiek aicināts pieteikties grupā “Sarunas par mentālo veselību”, lai sabiedrības vidū aktualizētu jautājumus par mentālās veselības lomu un nozīmi cilvēka dzīvē. Dalība grupā ir vērtīga iespēja, lai sev ērtā un drošā vidē – online formātā, saņemtu iespēju uzzināt kā rūpēties par savu mentālo veselību.

Grupa tiek organizēta 4 tikšanās reižu garumā, kur tikšanās notiks sestdienās, platformā “Zoom”. Dalība grupā būs iespēja vērtīgi pavadīt laiku izmēģinot dažādas sevi izzinošas metodes un uzdevumus, iesaistoties diskusijās ar citiem dalībniekiem, pilnveidojot sevi, kā arī izmantojot iespēju online vidē tikties ar dažādu jomu speciālistiem.

Dalība grupā “Sarunas par mentālo veselību” ir bezmaksas. Lai pieteiktu savu dalību grupai, dalībniekam ir jāaizpilda pieteikuma anketa.

Papildu jautājumu gadījumā jaunieši ir aicināti sazināties ar Aizputes jauniešu “IDEJU MĀJAS” vadītāju Anci Tīmani pa tālruni 26670756 vai e-pastu – ance@idejumaja.lv.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.- 2023. gadam ietvaros.

Dalīties
Translate »