Tukuma 2. vidusskolas jaunieši piedalās mācībās “Motivācijas sociāla spēle – 11 Humans”

 

No 29. septembra līdz 12. oktobrim Tukuma 2. vidusskolas jauniešiem būs iespēja piedalīties projekta “Vienots atbalsts – skolēna spēka avots!” aktivitātē “Mācību motivācijas sociāla spēle – 11 Humans”.

Motivācijas grupu konsultācijās katrai no 7. – 9. klasei būs iespēja piedalīties uz sadarbību vērstās nodarbībās un attīstīt savu motivāciju, iemācīties risināt izaicinošas dzīves situācijas, sasniegt savus mērķus un mainīt pasauli sev apkārt. Nodarbību mērķis ir saliedēt klases komandu.

Mācību laikā tiks izspēlēta motivācijas sociāla spēle – 11 Humans. Tā ir droša vide, kurā ir tikai un vienīgi šo mācību dalībnieki no skolas. Lai veicinātu gan klases kopējo vienotību, gan arī skolas kopējo sajūtu, tad spēlē piedalīsies visas klases kopā un klases sacentīsies spēlē tiešsaistes vidē ar punktu krāšanu, dalīšanos ar savām bildēm, komentējot savu pieredzi un redzot arī klases biedru, skolasbiedru atziņas un secinājumus.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam (turpmāk – valsts programma) konkursa “Atbalsts jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” ietvaros.


Kontaktpersonas:

Aija Neimane, Tukuma 2. vidusskolas vecāku biedrības valdes locekle, tālrunis 26181139;

Sanita Birzniece, Tukuma 2.vidusskolas pedagogs, tālrunis 29100103;

Zuarguss Zarmass, Aktivitātes vadītājs, tālrunis 25469150.

Dalīties
Translate »