Jaunumi projektos

Pieredzes apmaiņas vizītē Tukumā piedalās jaunatnes jomas pārstāvji no visas Latvijas

14.jūnijā, Izglītības un zinātnes ministrija organizēja jaunatnes jomas pārstāvju no visas Latvijas pieredzes apmaiņas izbraukumu, kura ietvaros iepazinās ar labās prakses piemēriem jaunatnes darbā Tukuma novadā (tostarp, ar jaunatnes  valsts politikas programmas aktivitātēm) un apmeklēja Tukuma novada Multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Piesakies jauniešu iniciatīvas projektam "Viena komanda"

Biedrības “Avantis” jaunieši aizsāk bezmaksas radošo darbnīcu ciklu “Viena komanda”, kas izveidots, lai veicinātu jauniešu un senioru savstarpēju sapratni, veicinātu senioru iekļaušanos sabiedrībā, kā arī vairotu dalībnieku prieku, apgūstot jaunas prasmes.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Cēsu jaunieši piešķiļ jaudu!

Biedrība "Youth for City – City for Youth", sadarbojoties ar Cēsu novada Jauniešu domi ir uzsākusi projektu "Piešķil jaudu". Projekts norisināsies līdz 31. oktobrim, un tā mērķis ir caur Cēsu novada Jauniešu domes un biedrības "Youth for City – City for Youth" sadarbību un zināšanu pārnesi veicināt ilgtermiņā darba ar jaunatni norisi un attīstību, un jauniešu līdzdalību.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Alūksnes novadā noslēdzies projekts “AUTOBUSS”

Šī vasara astoņiem jauniešiem, kas piedalījās Alūksnes novada pašvaldības projektā “AUTOBUSS”, kļuvusi piedzīvojumiem un emocijām bagāta. Šie jaunieši - Agnese Kaulakane, Aleksandrs Mellītis, Norberts Dovgāns, Gunda Oja, Linda Pastare,  Žanete Ludviga, Katrīne Ratmane un Lelde Gusta – ir paplašinājuši savu pieredzi sadarbībā ar cilvēkiem, kas pakļauti atstumtības riskam.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Apzinies sevi šodien – rītdienai!

Šī gada no 14. līdz 17.augustam Lēdmanes novadā, viesu namā "Bekas" biedrība "Nākotnes Tilts" īstenoja Jaunatnes politikas valsts programmas apakšsadaļas "Atbalsts sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu iesaistei neformālās izglītības aktivitātēs, sekmējot viņu līdzdalību sabiedriskajos procesos" projektu "Apzinies sevi šodien – rītdienai!"

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Lapas