Jaunumi projektos

Pilnā sparā rit radošo darbnīcu cikls "Viena komanda"

Jauniešu organizācija “Avantis” šogad īsteno bezmaksas radošo darbnīcu ciklu “Viena komanda”, kas izveidots, lai veicinātu jauniešu un senioru savstarpēju sapratni, veicinātu jauniešu pašiniciatīvu, kā arī vairotu dalībnieku prieku, apgūstot jaunas prasmes.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Noslēgusies apjomīga Bauskas novada 13 līdz 30 gadīgu jauniešu aptauja

Kā viens no izaicinājumiem, ar ko saskaras Bauskas novads, ir sabiedrības novecošanās un augstā demogrāfiskā slodze, kā rezultātā ir izteikts jauniešu skaita samazinājums. Lielu daļu ekonomiski aktīvo iedzīvotāju, t.sk. jauniešus, neapmierina darba iespējas un darba samaksa novadā, tādēļ viņi meklē darbu ārpus novada un pārceļas uz dzīvi citviet.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Jauniešu pašizaugsmes, kompetenču un sociālās uzņēmējdarbības centrs "O ISTABA" veiksmīgi īstenojis projektu

NVO Jauniešu pašizaugsmes, kompetenču un sociālās uzņēmējdarbības centrs "O ISTABA" ir veiksmīgi īstenojusi projekta "Uzņēmējdarbīgais jaunietis un pedagogs – "jaunās skolas" sadarbības modeļa prioritāte" aktivitātes (līg. nr. 2-25/24) Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam 2.2. apakšdaļas "Atbalsts jaunatnes organizāciju iniciatīvām pašvaldību un jaunatnes organizāciju partnerības stiprināšanai" ietvaros.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Pieredzes apmaiņas vizītē Tukumā piedalās jaunatnes jomas pārstāvji no visas Latvijas

14.jūnijā, Izglītības un zinātnes ministrija organizēja jaunatnes jomas pārstāvju no visas Latvijas pieredzes apmaiņas izbraukumu, kura ietvaros iepazinās ar labās prakses piemēriem jaunatnes darbā Tukuma novadā (tostarp, ar jaunatnes  valsts politikas programmas aktivitātēm) un apmeklēja Tukuma novada Multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Piesakies jauniešu iniciatīvas projektam "Viena komanda"

Biedrības “Avantis” jaunieši aizsāk bezmaksas radošo darbnīcu ciklu “Viena komanda”, kas izveidots, lai veicinātu jauniešu un senioru savstarpēju sapratni, veicinātu senioru iekļaušanos sabiedrībā, kā arī vairotu dalībnieku prieku, apgūstot jaunas prasmes.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Lapas