Jaunumi

Vebinārs "Atbalsts jaunatnes organizācijām jauniešu līdzdalības veicināšanai" 20.martā

20.martā plkst. 11.00 norisināsies vebinārs jaunatnes organizācijām, kas reģistrētas jaunatnes organizāciju sarakstā par Jaunatnes politikas valsts programmas atklāto projektu konkursu "Atbalsts jaunatnes organizāciju darbībai, to iniciatīvām un jauniešu līdzdalības veicināšanai".
Tajā varēs uzzināt:
☑️par konkursā atbalstāmajām aktivitātēm un citiem konkursa nosacījumiem;
☑️projekta iesniegšanai nepieciešamo dokumentu sagatavošanu un iesniegšanu.
Aicinām izmantot iespēju uzdot sev interesējošos jautājumus vebināra laikā.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Vebinārs "Atbalsts jauniešu iekļaušanai sabiedrībā" 19.martā

19.martā plkst. 11.00 aicinām biedrību un nodibinājumu pārstāvjus skatīt vebināru par Jaunatnes politikas valsts programmas atklātā projektu konkursa "Atbalsts jauniešu aktivitātēm, kas vērstas uz jauniešu iekļaušanu sabiedrībā, mazinot pret tiem vērsto vardarbību un veicinot jauniešu garīgo veselību" projektu iesniegumu sagatavošanu, to iesniegšanas kārtību, atbalstāmajām aktivitātēm un citu ar projektu konkursu saistīto informāciju.

Aicinām izmantot iespēju uzdot sev interesējošos jautājumus vebināra laikā.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

JSPA informācija par klātienes un neklātienes pasākumiem

Ņemot vērā valstī noteikto ārkārtas stāvokli saistībā ar koronavīrusu “Covid-19”, lai ierobežotu vīrusa tālāku izplatību, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē par plānotu aktivitāšu (tai skaitā mācību) pārcelšanu, turpinot īstenot neklātienes pasākumus (tiešsaistes vebinārus). Aicinām projektu dalībniekus izmantot iespēju saņemt  neklātienes konsultācijas, zvanot un rakstot projektu koordinatoriem. Informācijai par  pārcelto aktivitāšu norises laikiem aicinām sekot līdzi JSPA mājas lapā un sociālajos tīklos. 

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Palielināts finansējums jaunatnes organizāciju projektiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra 2020. gada 6.martā ir izsludinājusi atklātu projektu konkursu “Atbalsts jaunatnes organizāciju darbībai, to iniciatīvām un jauniešu līdzdalības veicināšanai”. Projekta mērķis ir aktivizēt jaunatnes organizāciju darbību un ilgtspēju, kā arī nodrošināt visiem jauniešiem vienlīdzīgu piekļuvi jaunatnes organizācijām, Eiropas jaunatnes programmām un darba ar jaunatni sniegtajiem pakalpojumiem.

Lasīt vairāk »
Valsts programma
 

Lapas