Lielākā studentu un jauniešu organizācija AIESEC uzņem jaunus biedrus

Pasaulē lielākā studentu un jauniešu organizācija AIESEC izsludina jauno biedru uzņemšanu. Pieteikties aicināti studenti un nesenie augstskolu absolventi, kas interesējas un vēlas attīstīt prasmes personāla vadībā, finanšu pārvaldībā, komunikācijā un sabiedriskajās attiecībās, jurisprudencē, ārējās attiecībās, starptautisko prakšu organizēšanā un projektu vadībā. AIESEC sniedz iespēju organizēt dažāda veida vietējos un starptautiskos projektus, doties praksē vai brīvprātīgajā darbā uz 124 valstīm, kā arī iegūt plašu kontaktu klāstu dažādās nozarēs ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē.

Pieteikšanās kārtība
Šobrīd AIESEC Latvijā ir divas pārstāvniecības – Rīgā un Valmierā. Par biedru var kļūt jebkuras universitātes vai augstskolas students vecumā līdz 30 gadiem. Pieteikšanās notiek elektroniski, aizpildot anketu, kas pieejama AIESEC Latvija oficiālajā mājas lapā www.aiesec.lv sadaļā Join AIESEC. Pieteikšanās Rīgas komitejai norisinās līdz 10. oktobrim, savukārt Valmierā līdz 6. oktobrim.

„AIESEC ir laba platforma, kur studenti var attīstīt sevi sev interesējošā nozarē, protams, ir iespēja pamēģināt arī kaut ko jaunu – tieši tas man patīk organizācijā. Darbojos AIESEC tikai pusgadu un jau esmu ieguvusi zināšanas dažādās jomās, kā arī jaunus kontaktus” ― par pieredzi AIESEC stāsta Vidzemes Augstskolas studente Rūta Āboliņa.

Par organizāciju
AIESEC ir pasaulē  lielākā studentu un jauniešu organizācija, kas darbojas vairāk nekā 60 gadus. AIESEC mērķis ir atklāt un attīstīt jaunatnes līderības potenciālu, pozitīvi iespaidojot apkārtējo sabiedrību. Šobrīd vairāk nekā 2400 universitātēs, 124 valstīs AIESEC nodrošina iespējas jauniešiem gūt pieredzi ārzemēs, attīstīt savas līdera spējas, izveidot personīgo kontaktu tīklu un atklāt virzienu un mērķus savai nākotnei. Latvijā AIESEC darbojas kopš 1995.gada. AIESEC