Kurzemes reģiona jauniešu apmācība ”Komunikācija?! Kas tā ir?”

Aicinām piedalīties bezmaksas apmācībās 22 Kurzemes novada jauniešus vecumā no 17 līdz 25 gadiem, kuri vēlas pilnveidot savas komunikācijas un prezentācijas prasmes.
Pieteikšanās: līdz 14. septembrim!
-Tev sagādā grūtības publiski uzstāties?
-Nezini, kā prezentēt savu ideju?
-Tev ir grūtības sarunāties ar nepazīstamu cilvēku?

Ja atbildēji apstiprinoši uz šiem jautājumiem, tad šīs apmācības domātas tieši Tev, jo tajās Tev būs iespēja iepazīt dažādus komunikācijas veidus un stilus, uzlabot savas komunikācijas un prezentācijas prasmes, atbrīvoties no bailēm runāt publiski un uzzināt, kā veiksmīgi komunicēt virtuālajā vidē. Ieskaties apmācību programmā!

Apmācības notiks divās daļās:

I daļa no 28. līdz 30. septembrim ”Īvandes muižā” (Kuldīgas nov., Īvandes pag.)
II daļa no 26. līdz 28. oktobrim ”Virkas muižā” (Kuldīga)

Svarīgi, lai Tu varētu piedalīties abās apmācību daļās visas dienas.

Apmācības ir bezmaksas! V/a "Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra" (JSPA) ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz Tev pašam/-ai.

Apmācības vadīs:

28. - 30. septembrī Inese Priedīte (biedrība “Piepildīto sapņu istaba”) un Ilze Jozēna
26. – 28. oktobrī Inese Priedīte (biedrība “Piepildīto sapņu istaba”) un Gunta Kelle (biedrība "Jaunatnes organizāciju apvienība "IMKA Latvija"")

Lai pieteiktos apmācībām, aizpildi pieteikuma anketu un sūti to līdz 2012. gada 14. septembrim uz e-pastu: evita.fridrihsone@redcross.lv vai pa faksu: 67336652.

Piesakies pats/-i un pastāsti draugam!

Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota tiem jauniešiem, kuri šobrīd nestrādā vai/un nemācās vai/un ir no lauku apvidus.

Apmācības organizē v/a ”Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne, kas ir JSPA reģionālais sadarbības partneris apmācību rīkošanā LR Kurzemes plānošanas reģionā, Latvijas un Šveices sadarbības programmas ”Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.