Jaunieti, maini dzīvi, piedalies projektā "PROTI un DARI!"

Jaunieti! Esi dzīves krustcelēs, bet nezini, kur meklēt atbalstu? Vai vēlies uzsākt algotu darbu, bet nav pārliecības par saviem spēkiem? Varbūt plāno mācīties, bet neesi pārliecināts, kādā jomā un kur meklēt informāciju?

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem, pašlaik nemācies, nestrādā algotu darbu un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, bet vēlies mainīt savu dzīvi, tad piesakies dalībai projektā "PROTI un DARI!".

Eiropas Sociālā fonda finansētais projekts "PROTI un DARI!" ir unikāls ar to, ka katram projektā iesaistītajam jaunietim tiek sniegts individuāls, katram jaunietim pielāgots atbalsts.

Projekta mērķis ir sniegt Tev iespēju attīstīt tās prasmes, zināšanas un iemaņas, kas palīdzēs tev pēc dalības projektā uzsākt darba gaitas, iesaistītes izglītībā (tai skaitā, arī aroda apguvē) un kļūt sociāli aktīvam. Vienlaikus, Tev būs vienreizēja iespēja iepazīt jaunus cilvēkus, smelties iedvesmas no interesantiem dzīves stāstiem un daudz citu iespēju, piedaloties projektā "PROTI un DARI!”.

Ko projekts var Tev piedāvāt?

Balstoties uz Tavām prasmēm, interesēm, iespējamajiem attīstības virzieniem un vajadzībām, Tev tiks izstrādāta individuālo pasākumu programma, piedāvājot dažādus, tieši Tev piemērotus atbalsta pasākumus.

Starp piedāvātajiem atbalsta pasākumiem var minēt tādus kā:

Un daudz citu atbalsta pasākumu, kas būs piemēroti tieši Tev!

Lai īstenotu individuālajā pasākumu programmā plānotos atbalsta pasākumus vēl veiksmīgāk un sasniegtu izvirzītos mērķus, Tavās ikdienas gaitās Tevi atbalstīs programmas vadītājs un mentors.
Ja vēlies mainīt savu dzīvi un izmantot projekta piedāvātās iespējas, tad piesakies dalībai projektā savā pašvaldībā, sazinoties ar šajā kartē minētām kontaktpersonām!

 Ko paši jaunieši saka par savu dalību projektā?

Rūdolfs: "Esmu ļoti priecīgs par man doto iespēju. Visas aktivitātes, ko man piedāvāja projekta laikā, bija pārdomātas un man pilnībā piemērotas, bija interesanti. Ar programmas vadītāju un mentoru projekta laikā ir izveidojusies lieliska sadarbība, sazvanāmies arī tagad pēc projekta. Dalība šajā projektā deva man spēcīgu grūdienu, pozitīvā ziņā - esmu apņēmības pilns palēnām, maziem solīšiem iet tikai uz priekšu, izglītoties un iegūt arī profesiju, lai varētu veiksmīgāk atrast darbu."

Jevgēnijs: "Projektā iesaistījos vienu mēnesi, jo no sākuma šaubījos, vai man šis projekts ir nepieciešams. Patiecoties dalībai projektā, apguvu dažādus kursus un ieguvu vairākas apliecības, kuru trūkums man neļāva pieteikties darba piedāvājumiem. Tagad esmu pieņemts darbā pašvaldībā par asistentu invalīdam. Tas man bija negaidīts darba piedāvājums no pašvaldības. Vēl esmu arī iestājies vidusskolas neklātienes 9. klasē."

 

Vēl vairāk informācijas par projektu "PROTI un DARI!" var atrast Jaunatnes starptautisko projektu aģentūras tīmekļa vietnē www.jaunatne.gov.lv vai sazinoties ar aģentūras Struktūrfondu daļas darbiniekiem (tālruņa nr. 67356249).

Jaunieti, nekavējies, piesakies projektam "PROTI un DARI!”.

 

Informācija publicēta 17.05.2017.