Esi atbalsta persona jauniešu iniciatīvas projektā!

Vai esi jaunietis/-e, jaunatnes darbinieks/-ce, apmācītājs/-a, atbalsta persona (t.sk., jau īstenotā jauniešu iniciatīvas projektā) un vēlies būt atbalsta persona  jauniešu iniciatīvas projektā? Vēlies uzzināt, kas ir jauniešu iniciatīvas projekts, pašvirzīta mācīšanās un kā to visu īstenot? Vēlies vairāk uzzināt par koučingu un Youthpass jeb Jaunatnes pasi?

Ja, jā, tad starptautiskās apmācības "TAKE INITIATIVE in coaching and Youthpass" ir tieši Tev!

Pieteikšanās: līdz 23. septembrim! Apmācību kursa norise: 2012. gada 19.- 24. novembris; Beļģija (Dilbeek).

Apmācību kursa mērķi:
-sniegt izpratni par jauniešu iniciatīvām (t.sk. pašvirzītu mācīšanos) un koučingu kā atbalsta rīku;
-dot iespēju atklāt un izprast savu mācīšanās pieeju un iepazīt mācīšanās procesus kopumā;
-izplatīt pieredzi un labo praksi par atbalsta instrumentiem, ko var izmantot mācīšanās procesos, kā arī par koučingu;
-attīstīt dalībniekos radošumu un ļaut atklāt metodes un instrumentus, ko var izmantot, lai uzlabotu savas (atbalsta personas) kompetences.

Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem un jāspēj komunicēt un darboties apmācībās angļu valodā.

ES programmā „Jaunatne darbībā” jauniešu grupa savā vietējā vidē var izveidot jauniešu iniciatīvu un projekta apstiprināšanas gadījumā iegūt finansējumu savas idejas īstenošanai. Projekta īstenošana jauniešiem ir nozīmīga mācīšanās pieredze, un jauniešiem ir lieliska iespēja piesaistīt atbalsta personu, kas varēs palīdzēt projekta gaitā.

Līdzfinansējums: 30 eiro
Organizators:  Beļģijas Nacionālā aģentūra sadarbībā ar apmācītājiem
Pieteikšanās līdz 2012. gada 23. septembrim: SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: http://www.salto-youth.net/mysalto/login/?pfad=/mysalto/applicationonline/1102/

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu. Sīkāka informācija par apmācībām angļu valodā: http://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/take-initiative-in-coaching-and-youthpass.2664/