Pirmie soļi programmā "Eiropas Solidaritātes korpuss" (APPETISER)

Šī ir lieliska iespēja spert pirmos pārliecinošos un pozitīvos soļus programmā "Eiropas Solidaritātes korpuss". Piesakies mācībām līdz 31. decembrim! Tās norisināsies no 11. līdz 14. februārim Somijā.

"Appetiser" mācības rada telpu, kurā mācīties un reflektēt par organizāciju iespējām izmantot programmu "Eiropas Solidaritātes korpuss" savā ikdienas darbā. Mācību mērķis ir mudināt un iedvesmot dalībniekus uzsākt "Eiropas Solidaritātes korpusa" projektu īstenošanu. Mācības sniegs dziļāku izpratni par programmas kvalitātes kritērijiem.

Šajās mācībās tiks apskatītas dažādas iespējas, kuras piedāvā programma "Eiropas Solidaritātes korpuss": uzņemt un nosūtīt brīvprātīgos, nodarbināt praktikantus un jaunos darbiniekus, atbalstīt vietējos solidaritātes projektus. Daudzveidīga programma un darba metodes nodrošinās, ka katra vajadzības tiek ņemtas vērā, atbilstoši viņu pieredzei programmās "Eiropas Solidaritātes korpuss" vai "Erasmus+: Jaunatne darbībā". Pēc mācībām dalībnieki pārzinās rīkus, ar kuriem uzsākt savu "Eiropas Solidaritātes korpusa" projektu.

Notikuma laiks: 
11.02.2019 līdz 14.02.2019
Pieteikšanās līdz: 
Pirmdiena, Decembris 31, 2018 (All day)
Pieteikšanās elektroniski