"Mobility Taster" apmācības iekļaujošām organizācijām, kas vēlas īstenot "Erasmus+" projektus

Vai tu zināji, ka vari organizēt starptautiskus jauniešu projektus jauniem cilvēkiem, kuriem ir ierobežotas iespējas? Piedalies šajās apmācībās un uzzini, kādas iespējas piedāvā programma "Erasmus+: Jaunatne darbībā"! Apmācības norisināsies no 26. līdz 30. septembrim Gruzijā. Pieteikšanās līdz 12. jūnijam!

Tikai trīs darba dienu laikā tu uzzināsi, kādas iespējas jauniešiem ar ierobežotām iespējām piedāvā programma "Erasmus+: Jaunatne darbībā". Starptautiskie jauniešu projekti (jauniešu apmaiņas, brīvprātīgais darbs, ...) var būt iespēja, kas pilnībā izmaina jaunieša dzīvi. Jaunietis ar ierobežotām iespējām ir jaunietis, kurš pārstāv minoritātes, kuram ir īpašas vajadzības, sociālekonomiskas grūtības, kurš pārstāv diskriminētu grupu, kurš atrodas sarežģītā situācijā ...

Šīs "Mobility Taster" apmācības sniegs konkrētus iespēju piemērus, ļaus satikt citas organizācijas, kas strādā ar sociālo iekļaušanu, parādīs kāds ir pieejamais finansējums tieši sociālās iekļaušanas projektiem, kā arī soli pa solim parādīs, kā norisinās pieteikšanās finansējumam, gadījumā, ja tu vēlēsies pamēģināt.

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 2017. gada 12. jūnijam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/mobility-taster-for-inclusion-organisations-new-to-erasmus.6451/.  

Notikuma laiks: 
26.09.2017 līdz 30.09.2017
Pieteikšanās līdz: 
Pirmdiena, Jūnijs 12, 2017 - 17:00
Pieteikšanās elektroniski