Iespēja atrast starptautiskus partnerus, lai kopā īstenotu sociālās iekļaušanas projektus

No 6. līdz 10. oktobrim Vācijā (Frankfurtē) notiks partneru veidošanas pasākums, kurā vienkopus pulcēsies tieši tās organizācijas, kuras programmās “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” vēlas īstenot projektus, aktualizējot tēmu – sociālā iekļaušana.

Kā atrast starptautiskus partnerus, ar kuriem kopā īstenot šādus projektus – tas joprojām ir aktuāls izaicinājums visā Eiropā, tādēļ tiek organizēts partneru veidošanas pasākums “SPI Inclusion matchmaking – Find European partners for inclusion projects”. Tas notiks starptautiskā vidē, un plānots, ka tajā piedalīsies ap 100 dalībnieku.  

Mācību laikā:
-    varēs uzzināt, kādu papildu atbalstu sociālās iekļaušanas projektiem piedāvā programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”;
-    būs iespēja izprast, kā šīs programmas projektus var izmantot kā instrumentus, lai sniegtu atbalstu jauniešiem ar invaliditāti vai veselības problēmām;
-    tiks nodrošināta vide, lai mācību dalībnieki savā starpā veidotu partnerības, kas noderēs nākotnes sadarbībai, īstenojot starptautiskus jaunatnes jomas projektus.

Mācības tiek organizētas, sadarbojoties ar SALTO resursu centriem un 15 dažādu Eiropas valstu nacionālajām aģentūrām.

 

Notikuma laiks: 
06.10.2019 līdz 10.10.2019
Pieteikšanās līdz: 
Ceturdiena, Maijs 30, 2019 - 23:45
Pieteikšanās tiešsaistē