EUtopija? Dažādība mainīgajā Eiropā

No marta beigām līdz oktobrim Latvijā un Melnkalnē norisināsies radošs mācību cikls “EUtopija? Dažādība mainīgajā Eiropā” (“EUtopia? Diversity in a Changing Europe: Creative youth work lab for rethinking diversity solutions”). Tas ir analītisks un kritisks mācīšanās eksperiments, kas veciem jēdzieniem dos jaunu dzīvi.

Starptautiskajām ilgtermiņa mācībām aicināti pieteikties jaunatnes jomā strādājošie, kuri savā ikdienā meklē atbildes uz jautājumu, kā jauniešos veicināt izpratni pret sabiedrības dažādību? Kā uzlabot darba ar jaunatni kvalitāti un skaidrot ne tikai jauniešiem, bet arī jaunatnes jomā iesaistītajiem sabiedrībā pretrunīgi vērtētus jautājumus? Šis būs astoņu mēnešu ilgs mācību kurss visa gada garumā.

Jums būs iespēja kļūt par daļu no pārmaiņu veidotājiem, lai uzlabotu darba ar jaunatni praksi visā Eiropā, radot un izmēģinot jaunus rīkus un metodes, skaidrojot dažādības un iecietības jautājumus.

Mācības noritēs četros posmos:
1. posmā: tiešsaistes mācības un individuālais darbs (24 h). No marta līdz maijam individuāli.
2.  posmā: kritiskās analīzes laboratorija un situācijas izpēte. Rīgā, no 6. līdz 12. maijam.
3.  posmā: pilotprojekts – izstrādāto metožu izmēģināšana darbā ar jauniešiem savās vietējās (nacionālās) kopienās.
4.  posmā: jaunu rīku un metožu radīšana Melnkalnē. No 8. līdz 13. oktobrim.

Aicinām sūtīt pieteikumu uz vladislava.skele@gmail.com līdz 25. aprīlim, nosūtot savu motivāciju dalībai pasākumā, kā arī sniedzot aprakstu, kā jūs ikdienā strādājat ar jauniešiem.

 

Notikuma laiks: 
06.05.2019 līdz 09.05.2019
Pieteikšanās līdz: 
Ceturdiena, Aprīlis 25, 2019 - 23:45
Pieteikšanās tiešsaistē