Appetiser: ievadkurss, kā darbā ar jaunatni izmantot programmu "Erasmus+: Jaunatne darbībā"

No 2018. gada 1. līdz 5. oktobrim Nīderlandē notiks Appetiser mācības "Ievadkurss: kā izmantot programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" iespējas starptautiskajā darbā ar jaunatni" (Appetiser – An introduction on how to use the “Erasmus+: Youth in Action” Programme for international youth work). Pieteikšanās tiešsaistē līdz 19. augustam.

Šīs mācības dalībniekiem sniegs pirmo pieredzi starptautisko projektu iespējās, kā arī motivēs pašus rakstīt programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" projektu pieteikumus.

Mācību mērķis – radīt izpratni par to, ko nozīmē strādāt ar jauniešiem starptautiskā vidē. Visas līdzšinējās zināšanas un gaidas tiks atstātas malā, radot vietu internacionalizācijas priekšrocību izpētei.

Tātad: vai tu esi jaunatnes darbinieks/līderis, bet vēl neesi līdz šim organizējis starptautiska līmeņa aktivitātes, izmantojot programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" (un iepriekšējo programmu) iespējas?

Vai tu gribētu uzzināt vairāk par programmas Jauniešu apmaiņas, Eiropas Brīvprātīgā darba un Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektiem?

Vai tu ikdienā strādā ar jauniešiem, kuriem noderētu dalība starptautiskā projektā?

Vai tu esi daļa no organizācijas vai neformālas grupas, vai arī vienkārši vēlies vairāk iegūt informāciju par "Erasmus+: Jaunatne darbībā" programmas iespējām starptautiskā vidē?

Ja uz visiem jautājumiem atbildēji apstiprinoši, tad šīs mācības ir kā radītas tev.

Notikuma laiks: 
01.10.2018 līdz 05.10.2018
Pieteikšanās līdz: 
Svētdiena, Augusts 19, 2018 (All day)
Pieteikšanās elektroniski