Noderīgi

Meklējam viesģimenes Liepājā

Lieliska iespēja Tev un Tavai ģimenei pavadīt trīs dienas kopā ar jaunieti no Japānas, uzzinot par viņa/viņas dzīvi Japānā un parādot Latvijas skaistākās vietas, kultūru, tradīcijas un vēsturi. Viesģimenes tiek meklētas 11 japāņu jauniešiem, Starptautiskās jaunatnes attīstības apmaiņas programmas dalībniekiem no 14. līdz 16. septembrim (piektdienas pēcpusdiena – svētdienas pusdienas laiks).

Lasīt vairāk »
JSPA
 

Piesakies Japānas- Latvijas diskusiju forumam "Youth- Taking the Action"!

Šī gada septembrī Starptautiskās jaunatnes attīstības apmaiņas programmas ietvaros Latvijā ieradīsies 12 jaunieši no Japānas, lai iepazītu Latvijas sabiedrību un kultūru.
No 18. līdz 20. septembrim notiks jauniešu forums, kura ietvaros jaunieši no Japānas un Latvijas kopīgi diskutēs par dažādiem izaicinājumiem sabiedrībā un veidiem, kā tos risināt.

Lasīt vairāk »
JSPA
 

Atvērto durvju diena valsts pārvaldē!

Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām šogad, 29. septembrī, visā Latvijā organizē Atvērto durvju dienu. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju kopīgi aicina apmeklēt Atvērto durvju dienu Vaļņu ielā 2. Šī gada tēma ir sabiedrības līdzdalība.

Lasīt vairāk »
JSPA
 

Lapas