Noderīgi

JSPA informācija mobilitātes dalībniekiem un starptautisku projektu īstenotājiem saistībā ar koronavīrusu “Covid-19”

Ņemot vērā koronavīrusa “Covid-19” izplatību, kā arī līdz šim konstatētos saslimšanas gadījumus Latvijā un ārpus tās, lai ierobežotu vīrusa tālāku izplatību, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina visus programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” dalībniekus rūpīgi izvērtēt riskus, dodoties mobilitātes aktivitātēs, īstenojot starptautiskus projektus un uzņemot ārvalstu projektu dalībniekus Latvijā. Aktivitātes datuma pārcelšanas gadījumā aicinām par to iepriekš informēt JSPA projektu koordinatoru.

Lasīt vairāk »
JSPA
 

Meklējam viesģimenes Liepājā

Lieliska iespēja Tev un Tavai ģimenei pavadīt trīs dienas kopā ar jaunieti no Japānas, uzzinot par viņa/viņas dzīvi Japānā un parādot Latvijas skaistākās vietas, kultūru, tradīcijas un vēsturi. Viesģimenes tiek meklētas 11 japāņu jauniešiem, Starptautiskās jaunatnes attīstības apmaiņas programmas dalībniekiem no 14. līdz 16. septembrim (piektdienas pēcpusdiena – svētdienas pusdienas laiks).

Lasīt vairāk »
JSPA
 

Piesakies Japānas- Latvijas diskusiju forumam "Youth- Taking the Action"!

Šī gada septembrī Starptautiskās jaunatnes attīstības apmaiņas programmas ietvaros Latvijā ieradīsies 12 jaunieši no Japānas, lai iepazītu Latvijas sabiedrību un kultūru.
No 18. līdz 20. septembrim notiks jauniešu forums, kura ietvaros jaunieši no Japānas un Latvijas kopīgi diskutēs par dažādiem izaicinājumiem sabiedrībā un veidiem, kā tos risināt.

Lasīt vairāk »
JSPA
 

Lapas