Aicinām uz informatīvajiem semināriem par programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” tiešsaistes projektu pieteikumu sagatavošanu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina uz informatīvajiem semināriem 5. un 6. aprīlī par programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” tiešsaistes projektu pieteikumu sagatavošanu iesniegšanai 2. projektu konkursā, kas noslēgsies šī gada 26. aprīlī (plkst. 13:00 pēc vietējā laika). Informatīvo semināru laikā tiks sniegta informācija gan par tehniskiem projektu pieteikumu sagatavošanas jautājumiem, gan par saturiskiem kvalitātes aspektiem, kurus ir būtiski ņemt vērā, gatavojot projekta pieteikumu.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Seminārs par stratēģiskās partnerības projektiem inovāciju atbalstam jaunatnes jomā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra 2018. gada 04. aprīlī organizē informatīvo semināru par programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā” ilgtermiņa stratēģiskās partnerības projektiem inovāciju atbalstam jaunatnes jomā. Uz semināru tiek aicināti visi potenciālie projektu pieteicēji un to sadarbības partneri, kam ir ideja un vēlme īstenot inovāciju projektu jaunatnes jomā.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Aicinām pieteikties apmācībai par cilvēktiesību izglītību jaunatnes jomā

Ja tev ir pieredze neformālās mācīšanās un darba ar jaunatni apmācībās, kā arī neformālās izglītības pieejās un principos, pieredze un zināšanas (vai interese) par cilvēktiesību izglītības jautājumiem (piemēram, miera izglītība, starpkultūru izglītība, anti-rasisms u.c.), tad līdz 2. aprīlim piesakies apmācībai "Training of trainers for human rigths", aizpildot pieteikuma anketu: https://goo.gl/forms/Zu9QKmaTM7H82v8H3  Šī apmācība ir daļa no "Erasmus+: Jaunatne darbībā" ilgtermiņa projekta "Jaunatne par cilvēktiesībām".

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Lapas

Subscribe to Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra RSS