Passion for learning – kā labāk atbalstīt jauniešus viņu mācību procesā. Pagarināta pieteikšanās

Vai tu esi gatavs ienirt mācību procesā? Izzināt, kāda ir tava motivācija mācīties, kā arī atrast veidus, kā veicināt jauniešu motivāciju mācīties? Piesakies apmācībām un uzlabo sava darba kvalitāti! Apmācības norisināsies Latvijā no 25. līdz 31. maijam. Pieteikšanās līdz 1. maijam! Ja nejūties brīvi komunicēt angļu valodā, nesatraucies, tiks nodrošināts tulkošanas atbalsts!

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Open Access II Francijā – Parīzē

Kā jaunatnes darbiniekiem veidot partnerības, lai programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektos iekļautu jauniešus ar fiziskiem un garīgiem traucējumiem? Atbildi noskaidro partnerību veidošanas seminārā “Open Access II”, kurš notiks no 23. līdz 27. septembrim Francijā, Parīzē. Pieteikšanās līdz 31. maijam.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Connector 2017: starptautiskas apmācības Rumānijā

Connector – tā ir apmācību vide, kurā tiekas profesionāļi, kas gatavi interaktīvi un aktīvi dalīties savā pieredzē, papildināt zināšanas un testēt jaunradīto. Starptautiskās apmācības notiks no 3 līdz 8. jūlijam, Bukarestē, Rumānijā. Pieteikšanās līdz 17. maijam.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

SOHO apmācības EBD atbalsta personām

Lai uzzinātu jaunāko informāciju par projektu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” iespējām, kā arī uzlabotu Eiropas Brīvprātīgā darba projektu kvalitāti, no 11. līdz 15. septembrim Budapeštā (Ungārijā) notiks starptautiskas apmācības “European Training Course for EVS Support People”. Pieteikšanās līdz 18. jūnijam.

Lasīt vairāk »
JSPA
 

Lapas

Subscribe to Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra RSS