Jaunumi

No tīruma līdz ražai

2014. gada 25.novembrī Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem neformālā jauniešu grupa „Jaunsaimnieki” pabeidza darbu programmas „Jaunatne darbība” ietvaros atbalstītajā projektā „No tīruma līdz ražai.”. Projekta pasākumos kopumā piedalījās 101 ieslodzītais, bet darba grupā aktīvi strādāja 11 notiesātie jaunieši, kuri plānoja un realizēja projektā paredzētās aktivitātes.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Līdz 15. augustam piesaki savu dalību projektā "PLUSS"

18. – 19. augustā (Kauguros) topošajiem projeta dalībniekiem un interesentiem ir iespēja satikt projetka dalībniekus un piedalīties 2 dienu projekta PLUSS piedzīvojumā! Projekta „PLUSS” jauniešu komanda aicina tevi - atraktīvu, radoši domājošu un komunikablu jaunieti, palūkoties uz pasauli plašāk un piedalīties lieliskā piedzīvojumā – kļūt par projekta dalībnieku. Raksti uz plussprojekts[at]gmail.com līdz 15. augustam un saņem dalībnieka anketu.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Kā mēs ar visiem draudzējāmies

Jauniešu iniciatīvas projekts ”Mēs par visiem!” tika realizēts no 2013.gada 2.septembra līdz 2014.gada 31.maijam Gulbenē, sadarbojoties ar 1.pirmsskolas izglītības iestādi. Projekta darba grupu veidoja neformālā jauniešu grupa 4 cilvēku sastāvā – mēs katrs kaut kādā veidā esam saistīti ar šo bērnudārzu, tāpēc nolēmām paveikt kopā kaut ko labu un interesantu. Protams, vieni mēs to nebūtu paveikuši, tāpēc ik pa laikam tika pieaicināti un pievienojās iestādes pedagogi un vecāki.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

9 brīnišķīgi mēneši Latvijā

Ir pagājuši 9 mēneši un trim no četriem projekta „Skaties plašāk!” brīvprātīgajiem aktivitātes ir noslēgušās. Šis ir viņu – Natālijas, Estelles, Žeņas un Sofijas – atskats uz paveikto un domas par Latviju. Brīvprātīgie centās rakstīt latviski. Vārdi, kas ir kvadrātiekavās, ir atsevišķu vārdu labojums, lai varētu uztvert domu. 

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Teika svin

Jau rīt, 31. maijā, norisināsies pasākums "Teika svin". Biedrība “CKND” ar Jaunatnes Starptautisko Programmu Aģentūras atbalstu, sadarbībā ar Rīga2014 un Teikas skolām organizē pagalma svētkus Brīvības gatves 356 mājas iekšpagalmā ar mērķi vērst teicēniešu un citu rīdzinieku uzmanību uz kultūras iniciatīvām un aktīva brīvā laika pavadīšanas iespējām Teikā. Pasākuma sākums pl. 13:00, un to vada Andris Rupais.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Lapas