Jaunumi

Aicina piedalīties vebinārā par bērnu un pusaudžu medijpratību digitālajā vidē

2017.gadā veiktais pētījums liecina, ka 88% aptaujāto pusaudžu vecumā no 13 līdz 16 gadiem un 66% bērnu vecumā no 9 līdz 12 gadiem internetu viedtālruņos izmanto katru dienu. Ja vēlies uzzināt, kādas lietotnes bērni un jaunieši izmanto visbiežāk, 4.aprīlī piedalies eTwinning vebinārā, kurā UNESCO Medijpratības un informācijpratības katedras vadītāja Guna Spurava iepazīstinās ar apjomīgā pētījuma rezultātiem.

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Aicinām skolotājus piedalīties minikonferencē, lai debatētu par spēļu izmantošana skolā un mācību projektos

Digitālās nedēļas ietvaros no 21.līdz 23.martam eTwinning organizē mācības skolotājiem par Minecraft spēles izmantošanu mācību procesā. Trīs dienu garumā skolotāju komandas no 12 Latvijas skolām apgūs Minecraft spēles izglītojošās versijas “Minecraft: Education Edition” vidi, kā arī dažādas metodes, kā spēli integrēt dažādos mācību priekšmetos un eTwinning sadarbības projektos.

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Skolēni matemātikas stundās apgūst digitālās prasmes un iegūst Eiropas mēroga balvu

Privātās vidusskolas “Klasika” projekts “ICT World 2017”, kurš īstenots Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras administrētās programmas eTwinning ietvaros, teju 700 projektu konkurencē ieguvis eTwinning Eiropas balvu (skolēnu vecuma kategorijā 12-15 gadu).
Matemātikas skolotājas Tatjana Vinokurova un Ināra Vasiļevska jau vairākus gadus savus skolas skolēnus un skolotājus aktīvi iesaista gan eTwinning, gan Erasmus+ skolu sadarbības projektos, kur dažādus mācību priekšmetus integrēti apgūst, sadarbojoties ar skolotājiem un skolēniem no citām valstīm.

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Piesakies starptautiskam eTwinning semināram Turcijā par mūsdienu mācīšanas metodēm

Ja Tevi interesē mūsdienu mācīšanas metodes un tehnoloģijas, vēlies satikt kolēģus no visas Eiropas, lai kopīgi uzsāktu mācību saturā integrētus eTwinning sadarbības projektus, līdz 18.martam piesakies semināram Turcijā! Iespējams tieši tu kopā ar trim citiem skolotājiem maija sākumā dosies uz Turciju. Nav nepieciešama pieredze projektu īstenošanā.

Lasīt vairāk »
eTwinning
 

Lapas