Pieredzes stāsti

Daugavpilī noslēgušās projekta "Feel the Nature of Woods” aktivitātes

Rudens vidū - no 5. līdz 15. oktobrim 2016. gadā - Daugavpilī veiksmīgi noritējis  latviešu – igauņu "Erasmus+: Jaunatne darbībā" Jauniešu apmaiņas projekts par dabu, mežu un ekoloģiju  "Feel the Nature of Woods”. Projektu organizēja un novadīja Daugavpils jauniešu biedrība "Serža Li mākslas sintēzes biedrība”, igauņu biedrība "Ida-Virumaa noorte sakslaste ühing” un vācu biedrība "Erfolg”.

Jaunieši no 6 valstīm iepazīst Latvijas dabu Latgales pierobežā

Biedrības "Kārsavas novada jauniešu centrs "Pūga”” jauniešu apmaiņas projekta "Jo dziļāk mežā, jo zaļāk!” ietvaros jaunieši no Armēnijas, Moldovas, Polijas, Ukrainas, Bulgārijas un Latvijas iepazina Latvijas  un ārvalstu dabas vērtības, kā arī to izmantošanas iespējas uzņēmējdarbības attīstībā, piedalījās ikgadējā Nakts sēņošanas festivālā “Ejom bakuot!” un veidoja foto izstādi “Jo dziļāk mežā, jo tuvāk sev!”.

Piešķirt krāsas nekurienei

Šī gada februārī jauniešu biedrība  "Youth for City – City for Youth" Cēsīs sadarbībā ar nevalstisko organizāciju "Viaje a la Sostenibilidad" Spānijā uzsāka fototerapijas projektu nr.2015-3-LV02-KA105-000951, „Express to progress” (“Erasmus+: Jaunatne darbībā” Jauniešu apmaiņas projekts), kura mērķis bija veicināt jauniešu radošumu, pašizpausmi un emociju izpratni ar terapeitiskās fotografēšanas, literārajām un neformālās izglītības metodēm, mudinot jauniešus vairāk laika pavadīt pie dabas.

Kauguru vidusskola realizē "Erasmus+" jauniešu apmaiņas projektu

Jūnija otrajā pusē Kauguru vidusskolā norisinājās "Erasmus+: Jaunatne darbībā" projekts "Pilsētas mūzikas radošā darbnīca". Projekts pulcēja atraktīvus jauniešus no Itālijas, Polijas, Slovākijas un Latvijas. Tā laikā dalībnieki iepazina ielu mūzikas mākslu, dalījās savā pieredzē un kultūrā, strādāja pie mūzikas radīšanas ekspertu vadībā un apmeklēja mācību centru "Dynamic Records Sound School".

Lapas