Pieredzes stāsti

Tavas sirds kompass

Biedrības ‘’Piedzīvojuma Gars’’ jūlijā notikusī ’Your Heart’s a Compass’’ jauniešu apmaiņa Ķeguma novadā bija par jauniešiem aktuālām sociālām problēmām- kā pārvarēt tieksmi sevi salīdzināt ar citiem, sevi pieņemt un uzlabot savas attiecības ar citiem cilvēkiem.

Brīvprātīgais darbs – kā tilts starp cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un mūsdienu sabiedrību

Pateicoties Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūrai (JSPA) no 30. jūlija līdz 5. augustam viesu namā “Aļņi”, Tīnūžu pagastā, tika realizēts starptautisks projekts “Brīvprātīgais darbs – kā tilts starp cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un mūsdienu sabiedrību”. Projekta laikā tika izveidota brīvprātīgā darba sistēmas izveide, - radošā un jauniešiem saistošā veidā, veicinot pieredzes apmaiņu, izpratni un zināšanas par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Sējas novadā notikusi pirmā “Erasmus+” starptautiskā jauniešu apmaiņa

Jauniešu organizācija “Creative Minds for Culture” (CMC) sadarbībā ar partnerorganizācijām no Gruzijas, Lietuvas, Ukrainas un Baltkrievijas, no 7. līdz 15. aprīlim, viesu namā “Rūķīši”, Sējas novadā īstenoja pirmo Eiropas Savienības programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” Jauniešu apmaiņas projektu “Use Your Rights To Respect The Others” (no angļu valodas – “Izmanto savas tiesības, lai cienītu citus”).

Lapas