Pieredzes stāsti

Veiksmīgi noslēgušās jauniešu starptautiskā apmaiņas projekta „Cool Craft” aktivitātes

Jūlija sākumā Kalupes pamatskolas atbalsta biedrība „Tilts” organizēja starptautiskā jauniešu apmaiņas projekta aktivitātes. Projekts tika realizēts sadarbībā ar partneriem no Lietuvas – „Inceptus”, Polijas – „Pro patria et familia”, Daugavpils vācu biedrību „Erfolg” un ar programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” finansiālo atbalstu.

Klauni no dažādām Eiropas valstīm iepriecināja Daugavpils bērnus

Rudenī Daugavpilī tika realizēts starptautiskais Jauniešu apmaiņas projekts „The CLOWN with me…!”, kas tika veltīts klaunu mākslai. Projektu finansiāli atbalstīja programma „Erasmus+: Jaunatne darbībā” un realizēja Daugavpils biedrība „Serža Li mākslas sintēzes biedrība” sadarbībā ar organizācijām „ASSOCIAZIONE OTTOVOLANTE” (Itālija) un „Subtiluship C.I.C.„ (Lielbritānija).

Kalupes pamatskolas atbalsta biedrība “Tilts”: veiksmīgi noslēgušās Jauniešu apmaiņas projekta “Just Dance!” aktivitātes

Augusta vidū Kalupes pamatskolas atbalsta biedrība “Tilts” īstenoja sava pirmā jauniešu straptautiskā apmaiņas projekta aktivitātes. Tas tika realizēts sadarbībā ar partneriem no Lietuvas – “Vilkaviskio r. Graziskiu gimnazija”, Polijas – “Pro patria et familia”, Daugavpils vācu biedrību “Erfolg” un ar programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” finansiālo atbalstu.

Daugavpilī noslēgušās projekta "Feel the Nature of Woods” aktivitātes

Rudens vidū - no 5. līdz 15. oktobrim 2016. gadā - Daugavpilī veiksmīgi noritējis  latviešu – igauņu "Erasmus+: Jaunatne darbībā" Jauniešu apmaiņas projekts par dabu, mežu un ekoloģiju  "Feel the Nature of Woods”. Projektu organizēja un novadīja Daugavpils jauniešu biedrība "Serža Li mākslas sintēzes biedrība”, igauņu biedrība "Ida-Virumaa noorte sakslaste ühing” un vācu biedrība "Erfolg”.

Jaunieši no 6 valstīm iepazīst Latvijas dabu Latgales pierobežā

Biedrības "Kārsavas novada jauniešu centrs "Pūga”” jauniešu apmaiņas projekta "Jo dziļāk mežā, jo zaļāk!” ietvaros jaunieši no Armēnijas, Moldovas, Polijas, Ukrainas, Bulgārijas un Latvijas iepazina Latvijas  un ārvalstu dabas vērtības, kā arī to izmantošanas iespējas uzņēmējdarbības attīstībā, piedalījās ikgadējā Nakts sēņošanas festivālā “Ejom bakuot!” un veidoja foto izstādi “Jo dziļāk mežā, jo tuvāk sev!”.

Lapas