Pieredzes stāsti

Latvijas jaunatnes līderes iepazīst dzimumu līdztiesības izaicinājumus Itālijā

Sievietes ieņem nozīmīgu vietu darba tirgū. Šo pozitīvo vēsturisko mantojumu pastiprina finanšu apsvērumi. Darba likumā noteiktas vienlīdzīgas tiesības uz darbu, taisnīgiem darba apstākļiem, kā arī uz taisnīgu darba samaksu, neatkarīgi no dzimuma. Tomēr pastāv spēcīgi dzimumu stereotipi un dzimumu segregāciju izglītības, profesiju un ekonomikas nozaru vidū.

Starptautiskā vidē jaunieši iepazīst veģetāru dzīvesveidu

Aprīļa vidū biedrība Solis Dabā kopā ar partneriem no Armēnijas (Ayrudzy riding club eco-cultural non-govenrmental organisation), Ungārijas (Remenyt a gyermekek), Serbijas (Kosarkaski savez grada Nisa) un Slovēnijas (Popotnisko zdruzenje Slovenije /Hostelling International Slovenia) ar programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” atbalstu organizēja Jauniešu apmaiņas projektu “Do Sport and Go Vegetarian”.

Veiksmīgi noslēgušās jauniešu starptautiskā apmaiņas projekta „Cool Craft” aktivitātes

Jūlija sākumā Kalupes pamatskolas atbalsta biedrība „Tilts” organizēja starptautiskā jauniešu apmaiņas projekta aktivitātes. Projekts tika realizēts sadarbībā ar partneriem no Lietuvas – „Inceptus”, Polijas – „Pro patria et familia”, Daugavpils vācu biedrību „Erfolg” un ar programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” finansiālo atbalstu.

Lapas