Jaunumi

Kā attīstīt mobilo darbu ar jaunatni - projekts "TurLava"

Projekta “Tur Lava” mērķis bija izveidot un attīstīt mobilā darba ar jaunatni sistēmu Kuldīgas novadā, kas veiksmīgi izdevās vienā no novada pagastiem – Turlavā. Galvenās aktivitātes, kas tika realizētas ir projekta darba grupas sanāksmju organizēšana, mobilā darba realizēšana kopā ar Turlavas jauniešiem, pieredzes apmaiņas braucienu organizēšana, jauniešu un politikas veidotāju foruma organizēšana par mobilā darba ar jaunatni attīstību Kuldīgas novadā.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Klausīšanās kā nepieciešamība

No 2019.gada 12. līdz 18.oktobrim Apes un Alūksnes novados 24 jaunatnes darbinieki projekta “Listen to Listen” (Klausīties, kā klausīties) laikā ar neformālās mācīšanās un dabā balstītas mācīšanās metožu palīdzību attīstīja klausīšanās prasmes. Projektu īstenoja nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds” kopā ar partneriem no Rumānijas, Polijas, Slovēnijas, Portugāles, Grieķijas un Čehijas.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Vebinārs: Jaunatnes mērķu redzamība

Viens no lielākajiem jauniešu līdzdalības projektiem Eiropā ir strukturētais dialogs un Jaunatnes mērķu veidošana. Ja vēlies uzzināt, kā jaunatnes politikas vēstījumus padarīt pievilcīgākus un vieglāk saprotamus, 7. maijā no plkst. 14.00 - 16.00 CEST (15.00 - 17.00 pēc Latvijas laika) pievienojies tiešssaistes semināram par to, kā jaunatnes mērķus padarīt redzamākus. Seminārs notiks tiešsaistes platformā Zoom, detalizēta informācija ar saiti uz pasākumu tiks nosūtīta īsi pirms semināra.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

"ONE 2 ONE" mācības, atbalstot individuālu pieeju mācību procesā

Vai tu kādreiz esi domājis, kāda ir tava loma darbā ar jauniešiem? Vai viņi tevī saskata treneri, mentoru vai privātskolotāju? Vai tev ir viegli strādāt ar jauniešu grupu, bet individuāls darbs ar jauniešiem tev ir izaicinājums? Ja, atbilde ir "jā", piesakies mācībām, kas no 5. līdz 11. oktobrim notiks Briselē, Beļģijā. Mācības tiks izvērtētas atbilstoši  koronavīrusa Covid-19 attīstībai. Pieteikšanās līdz 9. jūnijam SALTO platformā

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Lapas