Jaunumi

Apmācības “Projektu darbnīca: Brīvprātīgā darba projekti”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina organizācijas no visas Latvijas, kurām iepriekš nav bijusi pieredze programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” Brīvprātīgā darba projektu īstenošanā, pieteikties apmācībām “Projektu darbnīca: Brīvprātīgā darba projekti”, kuras notiks no 2018. gada 14. līdz 16. martam viesu namā Ķekavas novadā. Pieteikšanās apmācībām līdz 28. februārim.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Latvijā īsteno pieredzes apmaiņas vizīti par sociālās iekļaušanas praksi

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) no 26. līdz 31. janvārim Latvijā un kaimiņvalstīs (Igaunijā un Somijā) īsteno pieredzes apmaiņas vizīti, kurā piedalās jaunatnes darbinieki no Latvijas, Igaunijas, Somijas, Austrumu partnerības valstīm (Moldovas, Armēnijas, Gruzijas, Ukrainas, Baltkrievijas) un Krievijas. Pieredzes apmaiņas vizītē jaunatnes darbinieki uzzinās, kā ar jauniešu sociālo iekļaušanu strādā Latvijā, Igaunijā un Somijā dažādās pašvaldību un nevalstiskā sektora organizācijās.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Koučings apmācību izstrādē - Trainer Skills Workshop (TSW)

Šī būs uz prasmēm orientēta radošā darbnīca apmācītājiem ar ilgtermiņa pieredzi jaunatnes jomā, kuri ir bijuši saskarsmē ar koučinga/mentoringa praksi un vēlas tālāk izzināt pieejas, kas attiecas uz apmācību aktivitāšu izstrādi. Apmācības norisināsies no 22. līdz 25. maijam Tallinā, Igaunijā. Pieteikšanās līdz 1. martam!

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Lapas