Jaunumi

Esi bijis starptautisku projektu dalībnieks? Iesaisties “EuroPeers” tīklā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus ar pieredzi ES programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektos pieteikties “EuroPeers” jeb vienaudžu izglītotāju tīklā. Mācības jauniešiem vecumā no 16 līdz 30 gadiem notiks 2020. gada 26. un 27. martā Rāmavas muižā. Pieteikšanās līdz 13.martam.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Piesakies mācībām “Aizrautība mācīties 2020”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra līdz 1. aprīlim aicina pieteikties mācību kursam "Aizrautība mācīties 2020" (Passion for Learning 2020). Kurss paredzēts tiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas iepazīt veidus, kā veicināt efektīvāku un lietderīgāku mācību procesu. Tas norisināsies no 19. līdz 23. maijam Rīgā, Latvijā.

Pēc mācību kursa beigām maijā sekos praktiskais posms - individuālais darbs dalībnieku organizācijās ar mācību vadītāju atbalstu (mentoringu) līdz 2020. gada septembra beigām.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Aicina uzņēmējus Rēzeknē pieteikties informatīvam semināram par jauniešu nodarbināšanu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina darba devējus – uzņēmumus, sociālos uzņēmumus, biedrības, valsts un pašvaldības iestādes, uz informatīvo semināru “Darba projektu iespējas jauniešu nodarbināšanai” Rēzeknē. Seminārs notiks 12.martā plkst.13-15 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, Krasta ielā 31, Rēzeknē.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Dzimumu līdztiesības forums 2020

No 27. līdz 29. maijam Briselē (Beļģijā) notiks dzimuma līdztiesības forums (“Gender Equality & You Forum 2020”), kurā satiksies un par dzimumu līdztiesības tēmām diskutēs jauniešu līderi no visas Eiropas.

Lasīt vairāk »
Erasmus+
 

Lapas